Audi b4 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi b4,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audi b4 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Dje 21:16 ,

Kem Pjes Per te Gjitha Llojet e Veturave

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:18 ,

Shes.Fellne.kombi t2.t3.t4.t5.audi.a4.a6.golf 5.etj

Histora e veturës

115 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:17 ,

Shtepija ne prizeren me 4 ari..Tok.

87 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 18:16 ,

Shtepija ne prizren me 4 ari tok .��

Histora e veturës

87 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Sht 15:12 ,

Shes Fellnet 15

Histora e veturës

150 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Sht 15:11 ,

Shes Fellnet 15

Histora e veturës

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Sht 15:08 ,

Blej Fellne 14 15 Per Audi

Histora e veturës

100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Sht 13:46 ,

Shes Audi b4 plin+benzin ne gjendje perfekte

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 10:14 ,

Audi B4 1.9 TDI Rks 3 Muaj Me Klim AC

Histora e veturës

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Sht 10:02 ,

Audi B4 1.9 TDI Rks 3 Muaj Me Klim AC

Histora e veturës

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Sht 22:34 ,

V.p Opel vectra 1.6 Benxin Rks 28 4 2020

Histora e veturës

1 050 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Sht 20:54 ,

Shes Audi B4 1.9

Histora e veturës

900 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Sht 17:16 ,

shitet audi b4 1.9 tdi

Histora e veturës

1 349 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Sht 05:04 ,

Audi 80 b4

Histora e veturës

950 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Sht 22:43 ,

Audi 80 b4

Histora e veturës

950 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Sht 11:21 ,

Audi b4 2.0 1992

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Sht 13:11 ,

Shitet Audi 80 (B4) 1994

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Gush 02:55 ,

Audi 80 b4 (karavan)

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Gush 21:26 ,

Audi 80 b4 (karavan)

Histora e veturës

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Gush 16:08 ,

Shes Audi B4 2,0 benzin plin me klim 6 muj rks

Histora e veturës

880 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Gush 01:01 ,

Shes Audi B4 2,0 benzin plin me klim 6 muj rks

Histora e veturës

880 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 12:58 Shitorja ,

Audi b4 1.9 dizell

Histora e veturës

950 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 22:09 ,

Audi 80 B4

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Korr 19:27 ,

Shitet audi b4 penzin +plin

Histora e veturës

850 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Korr 17:04 ,

Audi 80 B4

Histora e veturës

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Qer 22:22 ,

Shes audi b4

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
29 Qer 22:21 ,

Audi b4

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
29 Qer 19:00 ,

Audi b4

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Qer 20:32 ,

Audi B4 1.9 tdi regjistrim 9 muj

Histora e veturës

1 750 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi b4 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Audi b4 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Polo
  • audi b4 në kategorinë Vetura | Audi | RS-modele
  • Audi b4 në kategorinë Vetura | Audi | 80
  • Audi b4 në kategorinë Vetura | Audi | QUATTRO
  • Audi b4 në kategorinë Vetura | BMW
  • audi b4 në kategorinë Vetura | Alfa Romeo
  • Audi b4 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | 190
  • Audi b4 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Audi B4 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz
  • Audi b4 në kategorinë Makina

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione