Golf VII | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 23:02 ,

VW PASSAT 2.0 TDI 4MOTION HIGHLINE 2014 RKS

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:02 ,

VW TIGUAN 2.0 TDI DSG 4MOTION 2010 RKS

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:47 ,

VW Golf VII 2.0Tdi 2014����

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:47 ,

Golf VII 2.0Tdi 2015����

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:47 ,

Golf VII 1.6Tdi 2014����

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:46 ,

VW Golf VII 2.0Tdi 2014����

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999


Në fillim