Kros 125 cc | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

21 Sht 22:18 ,

Motorr

350 EUR

Viti: 2015
07 Gush 01:59 ,

Kros 125 cc

280 EUR

Viti: 2013
23 Korr 19:47 ,

Shitet kros 125cc

430 EUR

Viti: 2018
21 Maj 20:51 ,

Kros Cross

450 EUR

Viti: 2000
12 Maj 07:35 ,

Kros 125 cc

620 EUR

Viti: 2019
27 Mar 20:58 ,

Krosi 125 kubik

470 EUR

Viti: 2017
22 Mar 09:27 ,

Kros

350 EUR

Viti: 1995
10 Jan 17:17 ,

Kros 125cc

360 EUR

Viti: 2018
06 Nën 15:37 ,

Shitet ose N drrohet me kros

700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Nën 13:20 ,

Mini kros 125 cc

320 EUR

Viti: 2008
31 Gush 20:42 ,

Honda spacy 125cc

800 EUR

Viti: 1999


Në fillim