Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Dragash

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Dragash,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Dragash ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

25 Gush 15:32 Veshje/Këpucë Për femra , Dragash

Kmisha per nusa

200 EUR

24 Gush 08:26 Vetura , Dragash

Shitet

1 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Gush 02:17 Vetura , Dragash

Renult espace 7 persona

3 099 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Gush 04:04 Vetura , Dragash

bmw 123d mpaket 2011

10 800 EUR

12 Gush 03:48 Veshje/Këpucë Për femra , Dragash

Shes

250 EUR

08 Gush 19:05 Pajisje Audio Të tjera , Dragash

Paisje te zerimit komplet

9 200 EUR

06 Gush 14:24 Për fëmijë Mobilje/Pajisje , Dragash

kikka boo

120 EUR

04 Gush 21:47 Vetura , Dragash

bmw 123d mpaket

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Korr 11:07 Kafshë shtëpiake Të tjera , Dragash

BLETA/PCELE

28 Korr 14:06 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake Ngrohës dhe Klima , Dragash

Kaftor

80 EUR

28 Korr 13:57 Vetura , Dragash

reno megan 2

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Korr 22:41 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Dragash

Shitet

3 000 EUR

22 Korr 16:39 Vetura , Dragash

Mercedes

1 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Korr 15:46 Kafshë në fermë , Dragash

Viqi esht vetem 1 jav femer

400 EUR

21 Korr 10:33 Vetura , Dragash

Golf 4 TDI I Te Kuqe

4 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Korr 16:56 Vetura , Dragash

Golf 4 1.9 TDI I te kuqe

4 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Korr 11:30 Vetura , Dragash

BMw 420 D Gran Coupé Sport Line

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Korr 00:41 Të tjera , Dragash

Tablet Vorcon i ri ne pako porosit online

70 EUR

18 Korr 17:48 Vetura , Dragash

Mercedes-benz

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Korr 19:17 Vetura , Dragash

Golf 2

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 19:28 Të tjera , Dragash

FALAS

05 Korr 22:16 Telefona celular , Dragash

Iphone 12 pro 512gb

600 EUR

05 Korr 06:15 Garazha, kioska dhe baraka , Dragash

��#PËR_POTENCË

03 Korr 15:17 Makina bujqësore dhe pyllore Të tjera , Dragash

Kosa

240 EUR

03 Korr 15:08 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Dragash

Fotokopje

500 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Dragash juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione