Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Alfa Romeo Alfa 145 Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo Alfa 145 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Maj 23:50 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Mitrovicë

Blej vetura qe i keni per ti shitur rks pa dogan 049424346

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Pri 08:40 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Gjilan

Branik mbrapa Alfa Romeo 145

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
17 Pri 17:45 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Burim

Alfa Romeo

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 01:14 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Artanë

WhatsApp +44 7477 896534 Buy weed in Dubai, Buy weed in Abu

100 EUR

Viti: 50-at
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Shk 02:45 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Rahovec

Shitet makina Alfa Romeo

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Nën 05:25 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Artanë

BEMWE PA MINJAQ

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Tet 05:21 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Drenas

Alfaromeo

7 EUR Price Reduced

13 Tet 20:28 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Skenderaj

t2 t3 t4

24 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Qer 02:38 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Gjakovë

Alfa

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Qer 12:22 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Drenas

Urgent shes frigo montus edhe normal

135 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Maj 17:16 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Burim

Shitet tip top

5 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 12:14 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Pejë

shes ndroj Alfa romeo 145 1.6 twinspark

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Jan 07:21 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Ferizaj

Rimorkio

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Dhj 17:44 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Dragash

Alfarome

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Nën 03:04 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Lipjan

Shitet skuteri

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Tet 18:44 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Drenas

Alforomeo

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
24 Qer 18:01 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Deçan

Okazjon

5 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Maj 23:30 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Lipjan

Shitet skuteri honda 125 kubik me dogan i ardhon nga zvicrra

950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Maj 20:40 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Mitrovicë

alfa rome 1.9 jtd

1 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 16:29 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Pejë

Shes Alfa Romeo 145 1.9 Jtd

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 17:23 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Prizren

Shitet ose ndrrohet

900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 12:06 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Gjilan

Shiten fellnet per mercedez 19 me guma

360 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Pri 22:31 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Prizren

Shitet ose ndrrohet

950 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Pri 14:57 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Prizren

Shitet ose ndrrohet

950 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Mar 07:39 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Mitrovicë

Alfa Rome

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Mar 22:05 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Ferizaj

Shitet alfa romeo

1 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Dhj 09:47 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Prizren

U shit t2 t3 t4.u shut U SHIT

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Nën 17:39 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Skenderaj

Shitet huawei shum i mir 35euro

35 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Tet 00:55 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Therandë

Afla romeo 1.4 16v

1 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Tet 10:51 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Gjilan

Rent a car "KORRA"044 77 88 33dhe 049 77 88 33

15 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Sht 11:45 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Vushtrri

Alfa romeo 1.6 benzin

1 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Gush 21:26 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Prishtinë

Fshis per auto larje

50 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Gush 07:15 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Pejë

RAdio per audi

40 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Gush 17:12 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Therandë

Shes drut bungu

35 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
15 Korr 11:09 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Therandë

Alfa Romeo

12 Korr 13:03 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Therandë

Alfa Romeo

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Qer 19:27 Auto sallon Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Prizren

Gomat veres baum 235/45/17

90 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online Shitësit të Besuar
26 Qer 21:26 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Vushtrri

shiten

2 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Qer 21:14 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Klinë

shitet matorola 25euro 16gb shum gjendje mir

25 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Qer 11:34 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Pejë

Shiten

25 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Qer 20:09 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Vushtrri

shitet

25 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Maj 22:45 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Kastriot

Shitet Alfa 145

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 18:00 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Prishtinë

Drita

400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Maj 03:24 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Prizren

Aparat per Akull

320 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Pri 02:57 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Prizren

Milser per brum

1 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Pri 22:19 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Besianë

maqin e qepve bejm mbjelljen e qepve

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Mar 10:39 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Skenderaj

Alfa Romeo 1.9JTD

17 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Mar 10:39 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Skenderaj

Alfa romeo 145 1.9 JTD

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
22 Mar 21:06 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Pejë

Shes rimorkjo per vetur-Mundesi ndrrimi

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo Alfa 145 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione