Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Alfa Romeo | Giulietta

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo Giulietta | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:09 Vetura , Prishtinë

ALFA ROMEO GIULIETTA SPRINT 2.0 JTD M 175 PS AUTOMATIK

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:11 Shitorja Vetura , Gjakovë

ALFA ROMEO GIULIETTA RED EDITION- I

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:18 Shitorja Vetura , Prishtinë

Alfa Romeo Juliette 2.0 MJTD 2011 sportline

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:17 Shitorja Vetura , Prishtinë

Alfa Romeo Giulietta 2.0 M-JTD 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 02:05 Vetura , Pejë

Alfa romeo guileta 2.0 Dizel

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 19:56 Vetura , Ferizaj

Alfa Romeo Giulietta

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 17:25 Vetura , Gjakovë

Alfa Romeo Giulietta

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 20:37 Vetura , Pejë

Alfa Romeo Giulietta

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 15:43 Vetura , Ferizaj

ALFA ROMEO GUILETTA 2.0DIESEL AUTOMATIK

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 23:51 Vetura , Gjilan

Alfa Romeo Giulietta 1.6 Diesel

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Jan 20:09 Vetura , Gjilan

✅️Alfa romea guilieta 2014

10 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Dhj 18:52 Vetura , Prishtinë

Alfa Romeo Giulietta QV Line 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Dhj 11:56 Vetura , Prishtinë

Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTDM QV Line

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Tet 17:21 Vetura , Prishtinë

Alfa Romeo Giulietta 2015

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Korr 14:20 Vetura , Gjilan

Alfa Romeo Giulietta

5 800 EUR

24 Qer 20:22 Vetura , Malishevë

ALFA ROMEO GIULIETTA 2.0 JTDm Full Nuk Boj Ndrrim

6 000 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Pri 02:53 Vetura , Prishtinë

Alfa Romeo Giulietta

11 500 EUR Price Reduced

07 Pri 17:54 Vetura , Prishtinë

Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTDM2 16V 150 PS

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Mar 00:28 Vetura , Pejë

Alfa Romeo

11 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 01:30 Vetura , Prishtinë

Shitet

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
08 Shk 11:52 Vetura , Prishtinë

049 39 39 20 ALFA ROMEO GIULIETTA TOURISMO 2.0 TDI •AUTOMATI

6 250 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Dhj 16:03 Vetura , Prizren

Alfa Romeo Gjulijeta 2013 2.0JTD Automatik 223500KM

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 15:33 Vetura , Pejë

Goma dimri+bandash r16 per alfa romeo giulietta

200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Nën 16:47 Vetura , Pejë

Alfa Giulietta Q.V-line 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Tet 00:57 Vetura , Prizren

Alfa Romeo

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Tet 00:56 Vetura , Prizren

alfa

5 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Tet 09:52 Vetura , Prizren

Alfa Guiletta

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Tet 13:35 Vetura , Pejë

Alfa Romeo Giulietta

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Gush 08:34 Vetura , Gjilan

Shite 2.0.Di.

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Korr 21:09 Vetura , Prishtinë

Alfa Romeo

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Maj 10:01 Vetura , Prishtinë

Alfa Romeo Giulietta 2.0 2015

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Mar 11:35 Vetura , Lipjan

Alfa Romeo Gulietta 2.0 D Automatik Fullll Fullll Opcione

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Jan 08:01 Vetura , Pejë

ALFA ROMEO GIULIETTA 2.0 JTDm Full Extra

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Pri 11:09 Vetura , Gjakovë

Alfa Romeo Quadrifoglio

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
11 Shk 10:38 Vetura , Prishtinë

Alfa Romeo Giulietta

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Jan 19:30 Vetura , Prishtinë

Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTDM2 16V 150 PS

13 800 EUR

13 Dhj 20:13 Vetura , Pejë

Shitet alfa romeo giulietta viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 14:28 Vetura , Prishtinë

UShit Nga AS Bunaa

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Tet 01:31 Vetura , Prizren

Alfarome Giulietta

5 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Sht 21:00 Vetura , Prishtinë

Alfa Romeo Giulietta

13 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
26 Pri 10:24 Vetura , Gjilan

Alfa Romeo

10 995 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Korr 15:20 Vetura , Prishtinë

Shitet Alfa super extra 2.0 Desel

10 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Maj 11:21 Vetura , Mitrovicë

Alfa Romeo

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
23 Shk 06:25 Vetura , Prishtinë

Alfa romeo guilietta

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Tet 18:36 Vetura , Prishtinë

alfaromeo 2001 e regji..

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
27 Sht 14:29 Vetura , Pejë

Shitet shisha vetem 5 euro me shije

5 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: > 500 000
30 Gush 20:24 Vetura , Prishtinë

Alfa romeo gulietta

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Sht 04:17 Vetura , Pejë

shitret ose ndrohet

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Sht 17:48 Vetura , Pejë

shitet ose ndrohet

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo Giulietta | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione