Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Hyundai | Terracan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Hyundai Terracan | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

11 Mar 17:51 Vetura , Gjilan

Hyundai tarracan 4x4 Automatic

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 10:26 Vetura , Kaçanik

Shitet Hyundai Terracan 2,9 CRDI 4x4 Automatik, 7ulse

5 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 12:11 Vetura , Drenas

PJESE PER HYUNDAI TERACANO 2.9-2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Jan 02:33 Vetura , Gjilan

Hyndai tarracan

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 14:13 Vetura , Vushtrri

Gjip

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Gush 21:57 Vetura , Viti

Shitet

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 10:51 Vetura , Ferizaj

Hyundai Terracan 2.9 dizell - Automatik-

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Mar 19:05 Vetura , Prishtinë

Hyundai terracan

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Mar 07:36 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Gjipi Hyundai Terracan

5 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Mar 04:58 Vetura , Prishtinë

Hyundai terracan

4 000 EUR

14 Mar 23:22 Vetura , Prishtinë

Shitet

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 06:56 Vetura , Viti

Hyondai

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 10:31 Vetura , Kastriot

Shes Hyundai 2.9 TDI 4x4

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 00:51 Vetura , Deçan

Shitet hondaj terracan 4x4 ne gjendje te mir

3 450 EUR

02 Shk 04:01 Vetura , Gjilan

Shitet gjipi

4 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Jan 19:04 Vetura , Gjilan

Hyundai Terracan 2.9 crdi

4 888 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Dhj 16:03 Vetura , Viti

Hyundai Terracan 2.9 CRDI PA DOGAN

1 900 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 19:56 Vetura , Vushtrri

Gjip Hynday

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Nën 07:42 Vetura , Gjilan

Hyundai Terracan 2.9 Crdi 16V (170627km)

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Tet 21:51 Vetura , Mitrovicë

Shitet Gjipi Hyundai Terracan Diesel 2.9 tip top 1 vit regji

4 300 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
07 Tet 23:36 Vetura , Gjilan

Hyundai Terracan 2.9 CRDI 16V

5 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Sht 21:00 Vetura , Pejë

Shes hyundai dizell

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Korr 11:42 Vetura , Gjilan

Hyundai terracan 2.9dizell

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 03:49 Vetura , Gjilan

Shitet Hyundai Terracan 2.9 Crdi 16V (169627km)

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Qer 11:16 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Terracan 2.9 Crdi 16V

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Maj 03:39 Vetura , Vushtrri

Shitet hyundai terracan 4x4 2.9 diesel gjendje shu

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 14:52 Vetura , Besianë

hynday terracan

1 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Maj 11:45 Vetura , Skenderaj

Shes Hoyndai terracan

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Maj 18:41 Vetura , Skenderaj

Shitet Hoynday

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Pri 12:59 Vetura , Dardanë

Hyndai terracan 2.9crdi 4x4

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Pri 09:34 Vetura , Pejë

Hyundai Terracan

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Jan 16:28 Vetura , Ferizaj

Hyundai Terracan 2.9 Crdi 4wd automatik

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Jan 19:50 Vetura , Therandë

Shitet Hyndai Terracan 2.9 Diesel

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 18:35 Vetura , Ferizaj

Hyundai Terracan 2.9 crdi 4wd

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Jan 18:35 Vetura , Ferizaj

Xhip 4x4

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Dhj 15:30 Vetura , Ferizaj

xhip gjip hondai terracan

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 13:18 Vetura , Ferizaj

Hundai xhip 4x4

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 19:20 Vetura , Ferizaj

Hondai xhip gjip terracan

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 02:41 Vetura , Viti

Terracan 2.9 Crdi

5 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 22:02 Vetura , Ferizaj

hundai xhip Gjip

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 08:02 Vetura , Deçan

Shesh Toyota ne gjendje shum te mir RKS i skadum

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 17:27 Vetura , Ferizaj

Terracan 2.9crd 4x4 2006 rks 1 vit

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 21:04 Vetura , Skenderaj

Shitet vetura

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Sht 21:04 Vetura , Pejë

Hyundai Tarracan 2.9 CRDI

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Sht 19:38 Vetura , Fushë Kosovë

hyundai

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Gush 20:26 Vetura , Pejë

Hyundai Tarracan

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Gush 21:26 Vetura , Pejë

Hyundai Tarracan

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Gush 18:27 Vetura , Pejë

Hyundai Tarracan 2.9

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Gush 16:55 Vetura , Prishtinë

Shes Gjipin Hyundai 4x4 Automatik

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 00:26 Vetura , Ferizaj

Hyundai Terracan 2.9 Crdi - 2003

3 000 EUR Price Reduced

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Hyundai Terracan | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione