Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Rover | 75

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Rover 75 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Shk 19:11 Vetura , Ferizaj

Rover 75 per pjes

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Shk 09:51 Vetura , Klinë

urgjentisht

2 400 EUR Price Reduced

23 Jan 12:55 Vetura , Pejë

Shitet

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Jan 12:55 Vetura , Pejë

Rover

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Jan 13:02 Vetura , Therandë

Shitet rover 75

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Dhj 20:42 Vetura , Ferizaj

Rover 75 2.0 d

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Dhj 18:54 Vetura , Fushë Kosovë

Rover 75

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Tet 00:38 Vetura , Shtërpcë

Rover 75 cdti

900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Tet 13:19 Vetura , Klinë

shes rover

4 700 EUR

11 Tet 23:54 Vetura , Gjakovë

Shitet Rover 75 2.5 (7.5 model)

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 12:51 Vetura , Viti

Rover 75

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Qer 23:31 Vetura , Ferizaj

Rover75

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Shk 21:55 Vetura , Fushë Kosovë

Rover

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 02:58 Vetura , Klinë

gashi

2 750 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Shk 04:01 Vetura , Skenderaj

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Dhj 22:14 Vetura , Prizren

Rover 75 dizell 2.0 tabela te zvicrres

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Nën 13:46 Vetura , Vushtrri

rower dizel 2.0 rks 5-6 muj

1 450 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Nën 20:38 Vetura , Pejë

Shitet Sedan

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 10:09 Vetura , Lipjan

She's roverin

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Nën 20:52 Vetura , Lipjan

She's roverin

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 15:51 Vetura , Fushë Kosovë

Rover

2 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Tet 09:00 Vetura , Lipjan

She's roverin

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 13:08 Vetura , Pejë

Rover 75

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Gush 21:06 Vetura , Besianë

Shes Rover 75

2 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 00:15 Vetura , Ferizaj

Pjes per rover

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Maj 02:13 Vetura , Prizren

Shitet ose bejm ndrrim rover 75

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Maj 23:39 Vetura , Prizren

Shitet osee ndrrohet rover 75

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Maj 09:44 Vetura , Pejë

Rover 75

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 23:20 Vetura , Ferizaj

Kam pjes te rover 75 edhe chrysler pt

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Mar 18:21 Vetura , Lipjan

Shitet rover 75 per pjes 1.8benzin

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Shk 17:48 Vetura , Therandë

shitet ose ndrrohet

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 17:27 Vetura , Therandë

Shitet ndrrohet

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 16:46 Vetura , Therandë

Shitet ndrrohet

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 17:22 Vetura , Therandë

Shitet ose ndrrohet

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 09:04 Vetura , Ferizaj

shes rover 75

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
28 Jan 20:58 Vetura , Therandë

Shitet ose ndrrohet

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 12:49 Vetura , Gjakovë

Shes ose ndrroj

9 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Dhj 08:47 Vetura , Gjakovë

Shitet ose ndrrohet

9 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Dhj 18:36 Vetura , Prizren

Rover 75 2.0d

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Dhj 20:08 Vetura , Prizren

Rover 75 2.0 d. rks 07.2021

2 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Dhj 21:37 Vetura , Prizren

Shitet ndrrohet Rover 75

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 11:42 Vetura , Prizren

Rover 75 shitet ndrrohet

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Nën 21:41 Vetura , Prizren

Shitet ose ndrrohet Rover 75

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Nën 18:26 Vetura , Prizren

Rover 75

2 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Nën 18:50 Vetura , Prizren

Rover 75

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Nën 18:38 Vetura , Prizren

Rover 75

2 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Sht 21:05 Vetura , Gjakovë

Shitet ose ndrim

3 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Sht 15:06 Vetura , Gjakovë

Rover

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Sht 08:36 Vetura , Pejë

She's ose ndroj me gjip nese mkonvenon

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Rover 75 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione