Drenas | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Golf

Golf , 1735
Golf Plus , 8

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Drenas,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Drenas ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:06 ,

Golf 4 tdi rks clim shitet ndrrohet vp 2000

2 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:40 ,

golf 6 2010

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:18 ,

Shitet golf 3 1.9 dizel

1 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:58 ,

golf 7 2.0 DSG automatik full

8 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:56 ,

Golf 6 2.0 DSG automatik

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:55 ,

Ww golf 7 2.0 tdl 4x4

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 13:54 ,

Ww golf 7 TDI pa dogan

7 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:54 ,

Ww golf 7 1.6 1 vit rks

9 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 16:18 ,

Shes golf 2

450 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
16 Pri 18:24 ,

Shes golf 2

450 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Pri 22:50 ,

Golf 2 1.3 ingjeksion

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Pri 21:36 ,

Shitet rimorko

230 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Pri 21:13 ,

Shitet rimorko per vetur

225 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Pri 20:15 ,

Golf 3 dizell 1.9 SDi

1 450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Pri 13:32 ,

Golf 6 2.0 DSG automatik pa dogan

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Pri 22:18 ,

Ushitt *FLM*

5 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Pri 22:18 ,

Ushitt *FLM*

5 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Pri 11:55 ,

Shitet

950 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Pri 12:58 ,

shes golf 7 GTD automatik 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 16:37 ,

Golf 2 1.6 dizell

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Pri 13:04 ,

shitet 1 fellne 16

35 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Pri 21:01 ,

Eshte shitur flm merr jep

3 699 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 11:39 ,

Golf 2

550 EUR Price Reduced

Viti: 1984
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 12:56 ,

Shitet Golfi 1.4 benzin ne gjendje te mir pa dogan

430 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 10:37 ,

Shes Golf 6 2.0 TDI RKS Manual 6+R

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 17:54 ,

golf

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Pri 17:20 ,

Shitet golf 6 2.0 dsg

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 15:35 ,

Golf 6

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 15:05 ,

Shes golf 4 tdi automatik

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 10:07 ,

Golf 2

850 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Pri 08:41 ,

Shes Golf 7sh 40 mij te kalume form perfekte

16 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
05 Pri 08:08 ,

Golf 7 2.0 Tdi

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Pri 16:55 ,

Ushitt *FLM*

5 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
31 Mar 07:20 ,

Golf 2 Diesel 1.9

500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Mar 17:16 ,

Golf Automatik viti 2001

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Mar 19:56 ,

Golf 2 1.6 Dizel

1 300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
28 Mar 23:35 ,

Shitet golf2 1.4 benxin plin rks i skaduar

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 16:36 ,

Shitet golf 2 1.6 benzin ne gjendje te mir

520 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Mar 12:32 ,

Shitet ose nderrohet

60 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Mar 09:52 ,

Golf 7 Rline 2.0 TDI 2014 Full Extra

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 11:03 ,

Shitet golf 3 1.9 dizell

1 250 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Mar 15:32 ,

shes

750 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Mar 12:30 ,

VW Golf 7, 1.6Dizel Full Extra

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Mar 10:31 Shitorja ,

Vetura me qera -VW Volswagen

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Mar 11:16 ,

Golf 3 1.9 dizel 1993

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
18 Mar 08:52 ,

Ww golf 7 1.6 DSG automatik

8 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Mar 13:59 ,

Shitet golf 2 1.6 benzin plin ne gjendje te mir

420 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Drenas juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione