A clas | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe A clas,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj A clas Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 21:07 ,

MERCEDES A180 2.0 DIZELL VITI 2007 AVANGARD

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:01 ,

Shes Mercedes A Clas 170 cdi Rks 1 Muj 99

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:52 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:17 ,

Mercedes A clas 170 cdi Avangard Long

2 900 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:48 ,

Mercdes A clas 1.7 Dizel viti 2002 Rks 7 Muj info 044999242

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:52 ,

Mercedes benz a clas

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:59 ,

Shitet mercedes aklas 1.7 dizell

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Maj 21:48 ,

MERCEDES

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 21:47 ,

MERCEDES S 320CDI 4MATIC RKS 1 VIT 2010

10 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 21:04 ,

BLEJ VETURA PA DOGAN - PER PJES

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 15:05 ,

Shitet

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Maj 15:03 ,

Mercedes A-Clas 180/CDI AUTOMATIK-2012 Eleganc MAVI+SENZORA

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 14:17 ,

MERCEDES C 2.2 DIESEL FACELIFT RKS - 2014

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 14:17 ,

MERCEDES S320 4MATIC RKS 1 VIT 2010

10 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 13:32 ,

Mazda 3 1.6 HDI Hatchback 2006

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 08:55 ,

i SHiTUR

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Maj 02:51 ,

Corsa 1.7 dizel pa dogan

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 17:52 ,

Shitet vetura Mercedes A clas

2 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 10:07 ,

Pjes per mercedes a clase 1.7 dizell prej gjermanis

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 10:38 ,

Shitet A 140

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Maj 07:59 ,

Shitet

2 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 02:49 ,

Opel astra pikap 1.9 dizel pa dogan

1 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 01:06 ,

Mercedes A clas 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Maj 18:41 ,

A clas

2 799 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Pri 23:06 ,

Golf 7 gtd

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Pri 22:08 ,

Mercedes A clas 1.7 cdi Tip-top Ndrrim i mundshem

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 13:34 ,

Shitet

2 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Pri 11:51 ,

Mercedes A clas 180 CDI Automatik Tiptronik

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Pri 22:16 ,

Mercedes A-Clas160

300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Pri 19:06 ,

Mercedes A clas Tip Top 130 mij tkalune

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Pri 17:43 ,

A clas

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj A clas | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • A class në kategorinë Vetura | Alfa Romeo
  • a clas në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | A 140 | A-Class
  • a class në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | A-Class
  • A class në kategorinë Vetura | Audi | Q7
  • a class në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf | Golf
  • A Clas në kategorinë Vetura | Opel
  • A class në kategorinë Vetura | Dacia
  • A clas në kategorinë Vetura | Jeep
  • a class në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | C-Class
  • a clas në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | C-Class

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione