Pezho | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

03 Jan 16:28
Linku:
,

Peugeot (Pezho) 407 SW, diesel, full ekstra

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 10:32 ,

Pezho 206 Dizel 2.0 HDI Klim RKS ☎️ 045426934

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:14 ,

PEUGEOT 307 2.0 HDI DIESEL AUTOMATIK FACELIFT VITI 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:34 ,

Pezho 207 1.6 dizell dogan homologim

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:23 ,

PEUGEOT 508 GT 2.2 HDI AUTOMATIK

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:21 ,

PEUGEOT 308 1.6 eHDI Facelift ( 6 shpejtesi )

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:48 ,

Shes Pezho 1.6hdi ndroj me vetur me 7ulse

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:45 ,

Pezho 207 1.6 HDi ponaram

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:32 ,

Shes pezho partner 1.9 dizell,viti 2002,rigjistrim i skaduar

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:23 ,

SHES PEZHO 308 2.0 HDI RKS V.P 2008 SHUM I RUJTUM

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:05 ,

Shes veturen Pezho 407 HDI

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:03 ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI VITI 2008 RKS

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:45 Shitorja ,

Pezho 4007 2.2 dizell viti 2010 4X4 7 ulse rks

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:33 ,

Pezho 1.6 benzin rks i qlajmrun

550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 18:52 ,

RENAULT SCENIC 1.9 DIZELL / VITI 2000

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:51 ,

OPEL COMBO 1.3 DIZEL / VITI 2011

3 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 18:51 ,

OPEL COMBO 1.3 Dizel / VITI 2011

3 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 18:35 ,

Shiten Bandasht 15 inch Pezho Citroen

89 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 16:42 ,

FORD SERVIS JASHANICA autopjes-servisim

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 11:46 ,

Shes pezho 206 1.4 hdi

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 09:38 ,

Olsi

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:38 ,

Olsi shes 2 kedi

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:38 ,

olsi

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 09:37 ,

Olsi

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 09:24 ,

Pezho 308 1.6 hdi e zvicres 2010

2 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim