Zastava | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Zastava,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Zastava Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

30 Korr 19:18 ,

Shitet Fiqa (Zastava 750) ne gjendje te rregullt

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
29 Korr 19:16 ,

Shitet-ndrrohet

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Korr 00:41 ,

Old timmer zastava 101

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
09 Korr 00:12 ,

Audi Q3 Quattro

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Korr 12:46 ,

Shes Zastava 128

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
19 Qer 20:29 ,

Zastava kombi 850

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Qer 14:59 ,

Zastava 128

Histora e veturës

Viti: 1991
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Maj 19:49 ,

Shitet Zastava Urgjent

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Maj 22:23 ,

Zastava 750-FICA

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Pri 00:09 ,

Zastava 101

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
19 Pri 00:45 ,

Old timmer zastava 101

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
05 Pri 02:55 ,

Zastava750

Histora e veturës

1 900 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Pri 17:03 ,

Shes pjes per Zastava dhe yugo

Histora e veturës

10 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Pri 17:03 ,

Shes Pjes per Yugo dhe Zastava 101 128

Histora e veturës

3 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Pri 16:55 ,

Shes pjes per Yugo dhe Zastava 101 128

Histora e veturës

3 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Pri 16:55 ,

Shes Pjes per Yugo dhe Zastava

Histora e veturës

25 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Pri 16:55 ,

Shes pjes per Zastava dhe Yugo

Histora e veturës

25 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Mar 14:52 ,

Shitet ose ndrrohet zastava

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 12:59 ,

Honda CBR 600 F4i

2 700 EUR

Viti: 2001

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Zastava | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • zastava në kategorinë Vetura | BMW
  • zastava në kategorinë Vetura | Opel | Corsa
  • zastava në kategorinë Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
  • Zastava në kategorinë Makina
  • zastava në kategorinë Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë
  • Zastava në kategorinë Vetura | Zastava | 750
  • zastava në kategorinë Vetura | Zastava | 850
  • zastava në kategorinë Vetura | Zastava | 101
  • zastava në kategorinë Vetura | Jeep
  • zastava 101 në kategorinë Vetura | Fiat | Brava

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione