Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura Të gjitha në Burim

Acura , 59
Aixam , 10
Alfa Romeo , 32
Alpina , 13
Artega , 9
Audi , 411
BAIC , 7
Bentley , 2
BMW , 250
Bugatti , 1
Buick , 3
Cadillac , 1
Chevrolet , 6
Chrysler , 9
Citroën , 140
Corvette , 1
Dacia , 1
Daewoo , 8
Daihatsu , 3
Dodge , 3
Ferrari , 1
Fiat , 176
Ford , 211
GMC , 2
Honda , 20
Hummer , 1
Hyundai , 60
Infiniti , 1
Isuzu , 9
Jaguar , 3
Jeep , 29
Kia , 45
Lada , 8
Lancia , 6
Land Rover , 21
Lexus , 1
Lincoln , 1
Maybach , 1
Mazda , 26
MG , 2
MINI , 4
Mitsubishi , 71
Nissan , 161
Opel , 448
Peugeot , 151
Porsche , 4
Proton , 1
Renault , 270
Rover , 5
Saab , 1
Seat , 27
Škoda , 37
Smart , 4
Spyker , 1
Ssangyong , 6
Subaru , 1
Suzuki , 28
Tata , 3
Toyota , 26
VW Volkswagen , 1564
Volvo , 23
Wartburg , 1
Yugo , 5
Zastava , 4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Burim,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Burim ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:23 Vetura , Burim

Auto1---- (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

10 000 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Sot 16:52 Vetura , Burim

Audi Q5 2.0 TDI Quattro -09

11 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:59 Vetura , Burim

Prodajem auto (selling car)

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:59 Vetura , Burim

NISSAN NV200 1.7dci KLIMA*DIZELL*VITI 2011*

38 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:24 Vetura , Burim

AUTO-TREGU =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

49 699 968 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 19:44 Vetura , Burim

Ford Transit

3 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:45 Vetura , Burim

Mercedes benz 200 D rks 1vit

1 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:41 Vetura , Burim

Nissan navara

1 EUR Price Reduced

Dje 10:36 Vetura , Burim

peugeot boxer

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 10:28 Vetura , Burim

Vetura osht ne gjendje te mire

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Burim juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione