Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Seat | Exeo

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Seat Exeo | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:11 Vetura , Gjilan

SEAT EXEO AUTOMATIK 2.0TDI

8 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:02 Vetura , Prizren

SEAT EXEO 2.0 TDI

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:46 Vetura , Lipjan

Seat 045290107

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:12 Vetura , Prizren

Seat Exeo 2.0 TDI 143PS Viti 2009

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Mar 14:33 Vetura , Gjilan

Seat exeo 2.0 tdi

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 09:33 Vetura , Gjilan

Seat EXEO 2.0 TDI 143 ps viti 2009Full opsion 1 vit RKS tel

6 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Shk 18:45 Vetura , Lipjan

Seati Urgjent TDI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 15:03 Vetura , Gjilan

SHITET SEAT EXE0 2.0 TDI

5 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Shk 11:42 Vetura , Prishtinë

Seat 2.0 Tdi Viti 2013

5 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Shk 13:40 Vetura , Prishtinë

Seat 2.0 Tdi 120 Ps

5 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Jan 14:19 Vetura , Gjilan

Seat 2.0 TDI143ps motorr golf 6 1 vit RKS full opsion

6 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Dhj 14:58 Vetura , Deçan

Seat Exeo 2.0 T(DI)

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 19:58 Vetura , Prishtinë

Seat Exeo 2.0 dizel 2012

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Gush 12:07 Vetura , Prishtinë

Seat Exeo 2.0 dizel

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Pri 20:17 Vetura , Prishtinë

Shitet Seati 2.0 TDI

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Pri 19:33 Vetura , Gjilan

Seat exeo

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Mar 18:46 Vetura , Prishtinë

Shitet Seat Exeo 2.0 TDI Automatik/Steptronic

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 10:57 Vetura , Drenas

Seat Exeo

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 19:56 Vetura , Pejë

Jajaja

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Nën 18:52 Vetura , Gjakovë

Goma t’dimrit

230 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Nën 19:14 Vetura , Prishtinë

Shitet makina

7 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Sht 01:35 Vetura , Pejë

shes

Viti: 2011
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
22 Gush 13:54 Vetura , Prishtinë

Seat Exeo ST 2.0 TDI Style multitronic

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Korr 20:54 Vetura , Rahovec

Seat exeo 2.0 Tdi

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 17:24 Vetura , Rahovec

Seat exeo i ardhur nga zvicra

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 02:14 Vetura , Gjakovë

Seat Exeo 2.0 TDI

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 02:14 Vetura , Gjakovë

Seat Exeo 2.0 TDI

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 02:14 Vetura , Gjakovë

Seat Exeo 2.0 TDI

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 02:14 Vetura , Gjakovë

Seat Exeo 2.0 TDI

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 02:14 Vetura , Gjakovë

Seat Exeo 2.0 TDI

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 23:15 Vetura , Gjakovë

Seat Exeo 2.0 TDI

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 16:09 Vetura , Gjakovë

Seat Exeo 2.0 TDI Diesel

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 16:24 Vetura , Mitrovicë

Seat Exeo 2011, 2.0 TDI Dizel

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Mar 09:14 Vetura , Prishtinë

shitet makina

5 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Mar 22:02 Vetura , Prishtinë

shitet makina

5 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Dhj 09:19 Vetura , Vushtrri

Seat Exeo

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Dhj 10:43 Vetura , Vushtrri

Seat Exeo Automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Tet 20:38 Vetura , Prishtinë

Shes Seat Exeo ��������

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Gush 11:36 Vetura , Prishtinë

Shitet urgjent SEAT Exeo 2011 S-line

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Korr 15:40 Vetura , Lipjan

Seat Exeo 2.0 Automatik 2013 sapo doganuar RKS

7 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Mar 08:07 Vetura , Gjakovë

Seat Exeo St

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 11:36 Vetura , Pejë

shitet 280 Euro urgjent shum i rujtun

280 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 21:34 Vetura , Vushtrri

Seat Exeo 2.0 Automatik Tiptronik

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Nën 18:02 Vetura , Prishtinë

Shitet Seat Exeo 2.0 TDI

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Tet 12:33 Vetura , Prishtinë

Seat exeo

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Gush 10:33 Vetura , Malishevë

Seat Exeo 2.0 170hp

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Gush 12:17 Vetura , Pejë

Seat exeo

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Gush 16:04 Vetura , Pejë

Shes veturen

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Gush 18:18 Vetura , Pejë

Seat EXEO

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Seat Exeo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione