Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Seat Të gjitha në Kosovë

Alhambra , 257
Altea , 579
Arona , 15
Arosa , 93
Cordoba , 328
Exeo , 85
Ibiza , 1545
Inca , 324
Leon , 619
Marbella , 9
Mii , 17
Tarraco , 2
Terra , 28
Toledo , 379

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Seat | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

10 Pri 16:47
Linku:
Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Prishtinë

Seat Ibiza 2008

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:32
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Gjakovë

SEAT LEON ST-LINE BMT - i sapo Doganuar ����

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar

Sot 12:03 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Altea  ·  Ferizaj

SEAT ALTEA 1.6 TDI ME DOGAN

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:57 Vetura  ·  Seat  ·  Altea  ·  Ferizaj

Seat altea xl

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:34 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:18 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Gjilan

SEAT LEON 1.6 TDI DSG 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:59 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT 1.6 TDI I DOGANUAR 5 DYER 2013

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:58 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Prishtinë

SEAT LEON 1.6 TDI STYLE 5 DYER I DOGANUAR 2015

9 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:53 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Prizren

SEAT Leon 2012 195.xxx Kilometra

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:51 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Altea  ·  Gjilan

Seat 1.9 TDI

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:32
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Gjakovë

SEAT LEON ST-LINE BMT - i sapo Doganuar ����

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:29 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:29 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Gjilan

Seat leon 1.9 TDI

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:09 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Altea  ·  Prishtinë

Seal Altea XL automatik 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:08 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Prishtinë

Seat Ibiza FR automatik

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:51 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Prishtinë

SEAT LEON 2.0 TDI FR 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:43 Vetura  ·  Seat  ·  Inca  ·  Malishevë

PIKAP SEAT INSA 1.9SDI VP 2000 RKS KORRIK 2024 +38344336055

21 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:24 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Prishtinë

SEAT IBIZA 1.9 TDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 06:31 Vetura  ·  Seat  ·  Altea  ·  Fushë Kosovë

Seat Altea 1.9TDI RKS

5 499 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:15 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Prishtinë

Seat Leon 2015 2.0 TDI Manual RKS Gjendje PERFEKTE

8 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:19 Vetura  ·  Seat  ·  Exeo  ·  Ferizaj

Shitet kerri seat Exeo ne gjendje te mir i ardhur nga gjermn

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:15 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Mitrovicë

Seat Leon 2008 DSG

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:47 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Prizren

Seat Leon ST 2.0 TDI FR 184PS Viti 2013

14 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:04 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Prishtinë

SEAT LEON FR 2.0 DIESEL AUTOMATIC

11 950 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:29 Vetura  ·  Seat  ·  Altea  ·  Prizren

Seat Altea 2.0 DSG

7 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:23 Vetura  ·  Seat  ·  Toledo  ·  Vushtrri

Seat Toledo 1.9 TDI

1 EUR Price Reduced

Dje 16:51 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Ferizaj

SEAT LEON 1.6 TDI FR MANUEL VITI 2014 ME DOGAN

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:17 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Besianë

Seat Leon FR 2.0 TDI DSG 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:44 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Prizren

Seat ibiza 1.2 tsi benzin Viti 2012 (RKS)

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:01 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Arona  ·  Prishtinë

SEAT ARONA 1.6 TDi 2020 AUTOMATIK

Viti: 2020
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:58 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Prishtinë

Seat Ibiza

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 13:36 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Vushtrri

SEAT LEON 1.9TDI RKS 7 Muaj Gjendje Perfekte V.p-2009

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:35 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Gjakovë

Shitet bushpumpa 1.9 td

70 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 13:09 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Prizren

SEAT LEON AUTOMATIK 1.6 TDI ����NGA ZVICRA

6 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:17 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Prishtinë

SEAT LEON 2.0 TDI FR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:11 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Pejë

Seat Leon 1.9 TDI 2003 Pa Dogan

900 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:11 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Pejë

Seat Leon 1.9 TDI 2003 Pa Dogan

900 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:55 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Prishtinë

SEAT LEON FR AUTOMATIK 2.0 TDI 2021

Viti: 2021
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:26 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Gjakovë

Seat Leon 1.6 Tdi Automatik Pa Dogan

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:14 Vetura  ·  Seat  ·  Altea  ·  Mitrovicë

Seat Altea

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:21 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Fushë Kosovë

Seat ibiza 190 mi km, pa Dogan

5 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:19 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Prizren

Seat Leon FR 2.0 TDI Automatik

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
12 Pri 23:30 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Gjilan

Seat 2018 DSG

11 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 23:30 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Gjilan

Seat 1.6 diesel 1 vit rks

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 19:59 Vetura  ·  Seat  ·  Altea  ·  Ferizaj

Seat Altea 1.9 TDI Automatik DSG

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 19:48 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Viti

Shitet Seat Leon FR 2.0TFSI(GTI)Faelift 310PS Viti 2012

8 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 17:45 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Prishtinë

SEAT LEON FR AUTOMATIK 2.0 TDI 2021

Viti: 2021
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
12 Pri 14:07 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Prizren

�� SEAT LEON FR 2016 ��

165 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 12:37 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Altea  ·  Gjilan

Seat biti 2006 TDI 1.9

5 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
12 Pri 11:59 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Gjilan

Seat Ibiza 1.4 Benzin 2010

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
12 Pri 10:16 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Prishtinë

Seat Leon 1.6 ndrrim me SUV automatik!

9 200 EUR

12 Pri 09:13 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Pejë

Seat-ibiza

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Seat | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione