Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Alpina , 1
Audi , 46
Bentley , 1
BMW , 36
Chevrolet , 7
Chrysler , 3
Citroën , 9
Fiat , 6
Ford , 8
GMC , 1
Jaguar , 1
Jeep , 1
Kia , 2
Lancia , 2
Lexus , 1
MINI , 3
Nissan , 4
Opel , 49
Peugeot , 10
Renault , 23
Saab , 1
Seat , 4
Škoda , 3
Suzuki , 17
Toyota , 2
Volvo , 1
Wartburg , 1

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Sot 10:15 ,

AUTO -TREGU ��BLEJM TE GJITHA KERRET NE KS OSE PA DOGAN��

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 20:48 ,

MERCDES BENZ 190D RKS ME KLIM ❄️❄️

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Gush 14:33 ,

Shitet Renault Captur 1.5 dizel

21 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
14 Gush 23:57 ,

Shitet ose ndrrohet mercedes E220 8 muj regjistrim

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Gush 18:40 ,

Arteon

29 800 EUR

11 Gush 20:46 ,

Audi A3 1.8 Turbo

1 050 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Gush 14:01 ,

Shitet Opel Meriva 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Gush 09:45 ,

renault

600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Korr 17:57 ,

Audi Q7 2013 3.0 QUATRO

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Korr 15:13 ,

Chevrolet Captiva

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:27 ,

Shitet ose ndrrohet Mercedes e220 8 muj rks

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:38 ,

GOLF 7.5 2.0 TDI AUTOMATIK DSG F1 R-Line 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:52 ,

��** ii SHiTUR ��

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Gush 14:29 ,

mercedes 240 dizel 1984

Viti: 1984
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Gush 20:20 ,

Rent a Car - Vetura me Qira �� �� ��

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Gush 14:58 ,

BMW F10 3.0 DIZEL AUTOMATIK RKS ���� FULL EXTRA ��

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 19:45 ,

BMW 530 Xdrive 12.2014 177.xxxkm

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Gush 14:36 ,

Renault Scenic 1.5. Diesel

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Gush 23:58 ,

PEUGEOT 307

1 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Korr 23:02 ,

Mercedes AMG

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
28 Korr 14:47 ,

Citroen C5 2.0 HDI

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 21:40 ,

Renaul i ardhun nga gjermania

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:22 Shitorja ,

VW Touran 1.6 TDI Automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:47 ,

Shitet Volvo XC90 2.4 dizell automatik

7 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:20 ,

U shit Flm = Passat b7 ��

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Gush 13:44 ,

SHES GOLF 6 PLUS 2.0 DIZEL 6 SHPEJTSI

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 22:06 ,

Mercedes Vito

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Gush 14:58 ,

BMW F10 3.0 DIZEL AUTOMATIK RKS���� FULL EXTRA��

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 13:55 ,

Skoda

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 11:25 ,

opell zafira 1.7 dizell

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Gush 15:07 ,

Jeep Patriot

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Korr 11:06 ,

Pasat2 karavan

1 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: > 500 000
27 Korr 19:49 ,

BMW 530d Xdrive 12.2014 177.xxxkm

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Korr 15:55 ,

chevrolet captiva 2.0 vcdi 7 ulse-mundsi ndrrimi

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:20 Shitorja ,

BMW X1 xDrive 25d Facelift

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:03 ,

Shitet ose ndrrohet mercedes E220 8 muj regjistrim

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:23 ,

VW GOLF 6 ( VI ) 2.0 TDI 140PS * Dogan te Paguar * ch

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Gush 17:11 ,

Shiten Orat (Sahatat) Te Ardhura Nga Zvicra Astron Dhe Eden

35 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Gush 20:32 ,

Mercedes

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Gush 21:12 ,

Passat CC 2013, R Line(full) DSG/F1,BMT, S&S&Finger , diesel

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Gush 14:58 ,

BMW F10 3.0 DIZEL AUTOMATIK RKS���� FULL EXTRA ��

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 20:47 ,

Fiat punt 1.2b rka 1 muj

1 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Gush 23:01 ,

Shes Audi A6 Allroad 2016 3.0 TDI quattro bejm Edhe ndrrim

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Gush 17:28 ,

Chevrolet Captiva

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Korr 18:01 ,

Bmw 530 Xdrive 3.0 Luxury

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Korr 16:37 ,

Chevrolet Captiva

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 23:47 ,

Skoda SuperB 1.8 Benzine.V.P 2006(045-487-699)

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione