pikap | Prizren

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pikap,kategori,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj pikap Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:16 ,

Motorr. 2.5 dizell per mercedesa.124.190.250.300

320 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:13 ,

Urgjent.Shitet shtepija ne prizeren me 4 ari oborr

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 13:11 ,

Urgjent.Shitet shtepija ne prizren me 4 ari tok .��

85 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:20 ,

Pikap Fiat Dublo 1.3 dizel 2005 esht ne gjendje perfekte

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:53 ,

Shitet golf 6 Disel 1.6Tdi blumotin 1vit rks viti 2011

7 777 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:57 ,

Reno

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Maj 19:55 ,

Shitet golf 6 Disel 1.6Tdi sapo doganur 1vit rks viti 2013

6 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 19:55 ,

Shitet pikap fiat frigo disel 1.9JTD viti 2008Me dogan

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 19:30 ,

Pikap aksident flm merrjep u shit

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 17:52 ,

Ford Galaxy 1.9TDI-Automatik-2003-Ndrim me Pikap

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Maj 00:00 ,

Ford Focus mundsisht ndrrim edhe me Pikap

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Maj 18:37 ,

Ford Tranzit Custom 2014 Kombi

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Maj 12:00 ,

U shit

550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Pri 14:52 ,

Pikap kango 1.5 dizell gjendje perfekte

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 15:36 ,

Shitet golf 6 GTD Disel 2.0Tdi automatik dsg viti 2012 dogan

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 15:36 ,

Shitet tauran disel 1.9Tdi automatik 7Ulse rks 8muj

6 777 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 08:23 ,

Ushit..u shittttttt.Gollf.3.1.9 dizell

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Pri 03:42 ,

Merceds Vito 112 CDI AUTOMATIK 1 vjet rexhistrim

2 499 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 21:08 ,

Shitet Pikap Peugeot

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 09:04 ,

Seat Inca 1.4 MPI RKS

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 10:00 ,

Shitet pikap caddy disel 1.9Tdi me klim rks 8Muj

3 777 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 11:19 ,

Pikap

1 500 EUR

12 Pri 10:04 ,

Shitet pikap caddy disel 2.0Tdi automatik dsg 4X4Pa dogan

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 01:39 ,

Ford Focus 1.6tdci. Viti 2010. Full opsione Facelift

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 20:38 ,

Pikap ford ndrrim me veture

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Pri 22:45 ,

MAQIN PER TOLLUMBA

1 500 EUR

03 Pri 19:05 ,

Shitet Renault Clio Picup 1.5 DCI

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 16:14 ,

Shitet.(Ford.eskord).(1.8.dizell)viti.prodhimit.92

580 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 08:09 ,

Motorr.2.5 dizell per mercedesa.124.190.250.300

300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Mar 12:45 ,

Land Rover Freelander 1.8 Benzin RkS

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 20:43 ,

Ford Pikap

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 16:08 ,

RENAULT KANGOO 1.9 PIKAP

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Mar 10:36 ,

Pomba.t.benxines.per vw.opell.golf.audi.etj

15 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Mar 20:49 ,

SHITET GOLF 7 DISEL 1.6TDI AUTOMATIK PA DOGAN BOJ NDRIM

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Mar 08:53 ,

Pomp.e.benxines.me.rrym.per.mercedes..benx

35 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Mar 15:21 ,

Pikap

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 17:49 ,

Shitet

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Mar 23:21 ,

Shitet ose ndrohet me gjip pikap

4 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 08:14 ,

Shes polo

550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj pikap | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione