Motorr | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Motorr,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Motorr Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:04 ,

Astra 2011 1.7 EcoFlex Dizell <PA DOGAN>

4 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:02 ,

RENAULT MEGANE 1.5 DIZELL 110PS FACELIFT PA DOGAN VITI 2014

4 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:01 ,

ASTRA GTC *PA VREJTJE* VITI 2012 RKS 1 VIT

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:50 ,

Golf 6 TDI 77 kw Pa Dogan 2011

5 250 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:45 ,

Golf 6 Style full Extra I posa ardhun 2012 STYLE

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:42 ,

VOLVO S40 1.6d

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:39 ,

BMW 530D AUTOMATIK/TIPTRONIK RKS - FULL EXTRA

6 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:39 ,

Citroen C3 1.4 Dizell Rks Vp 2003

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:39 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI MOTORR JAPAN 8-MUAJ RKS 2005

3 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:37 ,

Golf 6 TDI 77 kw Pa Dogan 2012

5 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:36 ,

AUDI A3 1.6 DIZEL - RKS 5 MUJ - VP 2011 TIP TOP

7 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:36 ,

AUDI A3 1.6 TDI - RKS 5 MUJ VP 2011 - TIP TOP

7 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:35 ,

MERCEDES VITO 2.2 CDI - AUTOMATIK/TIPTRONIK KLIM TEMPOMAT

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:35 ,

TOUAREG 2.5 TDI - AUTOMATIK/TIPTRONIK - RKS MUJ VP 2005

5 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:34 ,

TOUAREG 2.5 TDI - AUTOMATIK/TIPTRONIK - RKS 9 MUJ VP 2005

5 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:34 ,

BMW 530D AUTOMATIK/TIPTRONIK - FULL EXTRA

6 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:33 ,

VW PASSAT 3C 2.0 TDI DSG AUTOMATIK HIGLINE

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:32 ,

pikap opel combo 1.7 Dizel viti 2004 me klim 6 muj RKS133km

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:30 ,

Xhip Opel Camo 3.1 TD

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:29 ,

BMW X3 2.0 TwinPowerTurbo Eco-Comfort-Sport

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:24 ,

Motorr te opel omegav

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:14 ,

Shitet Fiat Punto 1.3 2015 ✔️

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:10 ,

Shitet honday 2007 me rks

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:02 ,

Golf 2 1.9 Dizel SDI 1990 10 muaj regjistrim Tip Top

1 250 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:00 ,

Pikap Fiat Dobllo 2008 Rks 1.3 cdti xh perfekte

2 050 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:50 ,

Shitet Alfa Romeo 166

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:48 ,

peugeot 206 1.9 dizell ne gjendje te mir rks

1 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:48 ,

SHITET

1 550 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:44 ,

Rover 2.0 Dizell

1 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:14 ,

VW GOLF 6 1.6TDI 2011 9 MUAJ REGJISTRIM FULL OPSIONE

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:06 ,

SEAT IBIZA 1.9 SDI KLIM FUNKSJONALE

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:53 ,

Opel Astra 1.7 DTi 2002 me KLIM motorr japan sigurim 3 muaj

2 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:53 ,

Opel Corsa 1.7 DTI (motorr japan) 2003 me KLIM rks 4 muaj

2 550 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:47 ,

Opel Corsa 1.5 Dizel Motorr Japan RKS ☎️ 045426934

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:38 ,

Audi a1 1.6

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Motorr | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Motorr në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Online
  • Motorr në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha
  • motorr në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Jawa
  • motorr në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Daelim
  • Motorr me 4 rrota në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Lifan
  • Motorr në kategorinë Moped (nën 50cc) | Markë tjetër
  • motorr në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Aeon
  • motorr në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda
  • motorr në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | GG Motorradtechnik
  • motorr në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | KTM

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione