Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura HTC Të gjitha në Kosovë

10 , 53
100 , 1
7 Mozart , 27
7 Pro , 10
8XT , 19
Amaze 4G , 11
Desire , 82
Desire 200 , 15
Desire 310 , 20
Desire 320 , 16
Desire 510 , 50
Desire 626 , 19
Desire 816 , 19
Desire C , 9
Desire HD , 35
EVO 3D , 2
iPhone 4 , 1
One (M7) , 215
One (M8) , 209
One A9 , 27
One M8s , 13
One M9 , 105
One Max , 11
One mini , 21
One mini 2 , 17
One S , 17
One X , 53
One XL , 6
Sensation , 41
Wildfire , 13

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | HTC | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

03 Nën 08:36 Telefona celular , Mitrovicë

shitet htc 32gb

45 EUR

26 Tet 20:58 Telefona celular , Gjakovë

HTC

10 EUR

20 Tet 14:38 Telefona celular , Vushtrri

Htc one

35 EUR

19 Tet 19:10 Telefona celular , Skenderaj

Shes

45 EUR

18 Tet 13:54 Telefona celular , Gjakovë

Htc per pjes

10 EUR

08 Tet 18:33 Telefona celular , Prizren

Htc

120 EUR

29 Sht 14:02 Telefona celular , Lipjan

shes samsung galaxy A50 gjendje tmir.

170 EUR

25 Sht 15:10 Telefona celular , Vushtrri

Htc one

35 EUR

24 Gush 10:04 Telefona celular , Mitrovicë

htc m7 one 15euro

15 EUR

21 Gush 10:51 Telefona celular , Mitrovicë

HTC

20 EUR

07 Gush 03:39 Telefona celular , Gjakovë

Tel android HTC

25 EUR

14 Korr 10:28 Telefona celular , Ferizaj

HTC 10

50 EUR

03 Korr 18:40 Telefona celular , Prizren

U shittt

45 EUR

03 Korr 13:47 Telefona celular , Vushtrri

she’s

60 EUR

23 Qer 23:40 Telefona celular , Viti

HTC on M 8

70 EUR Price Reduced

08 Qer 17:02 Telefona celular , Drenas

Sony ps3

60 EUR

06 Qer 00:12 Telefona celular , Vushtrri

Shes

30 EUR

04 Qer 22:14 Telefona celular , Ferizaj

Htc

10 EUR

20 Maj 17:33 Telefona celular , Gjilan

U shit Huawei p20lite 4gb ram 64gb hapsir

149 EUR

15 Maj 14:52 Telefona celular , Prishtinë

Telefon HTC

85 EUR

06 Maj 19:25 Telefona celular , Gjakovë

Htc one m8 32 giga

55 EUR

27 Pri 18:00 Telefona celular , Gjilan

Armani

10 Mar 18:27 Telefona celular , Ferizaj

HTC U 11

150 EUR

06 Mar 12:57 Telefona celular , Ferizaj

HTC U Play

120 EUR

05 Shk 09:40 Telefona celular , Prishtinë

Htc

20 EUR Price Reduced

04 Shk 13:57 Telefona celular , Fushë Kosovë

Telefon HTC 32 GB

60 EUR

31 Jan 16:17 Telefona celular , Skenderaj

Htc one m9

55 EUR

17 Jan 17:29 Telefona celular , Drenas

HTC

20 EUR

09 Jan 13:32 Telefona celular , Prishtinë

Drejtuese me pllake qeramike

50 EUR

08 Jan 19:47 Telefona celular , Mitrovicë

HTC one M8

50 EUR

19 Dhj 18:31 Telefona celular , Prishtinë

Shitet numri

16 Dhj 20:17 Telefona celular , Prizren

Zingjiri mbreteror 80 €

80 EUR

23 Nën 17:12 Telefona celular , Viti

htc

90 EUR

20 Nën 19:48 Telefona celular , Prizren

Shes Htc

40 EUR

12 Nën 23:18 Telefona celular , Prizren

HTC

100 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | HTC | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione