Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | R-Class

R 280 , 14
R 300 , 3
R 320 , 83
R 350 , 19
R 500 , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

11 Mar 13:02 Shitorja Vetura , Vushtrri

MERCEDES R 320 DIZEL AUTOMATIK SHES-NDRROJ

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 13:28 Vetura , Klinë

Shiten pjeset.TOMI-BENZ Zllakuqan Klinë

2 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Shk 02:10 Vetura , Rahovec

shitet urgjent

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
12 Shk 02:00 Vetura , Gjakovë

shitet urgjent viti 2006 rks i skadum punon mir 044208611

7 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
11 Jan 16:34 Vetura , Rahovec

Mercedes Benz R320cdi 4 matic

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Jan 23:00 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz R300 CDI

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Dhj 16:51 Vetura , Lipjan

Shitet mercedes r350

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Dhj 19:30 Vetura , Prishtinë

MERCEDES R320 4x4 2008

123 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Dhj 02:42 Vetura , Prishtinë

MERCEDES R320 4x4 2008

123 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Tet 23:01 Vetura , Ferizaj

Mercedes

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 08:07 Vetura , Fushë Kosovë

mercedes r350 automatik

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Gush 11:37 Vetura , Lipjan

Shitet Mercedes R350 bluetec

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Korr 11:51 Vetura , Klinë

Mercedes Benz

16 000 EUR

19 Korr 14:26 Vetura , Prishtinë

Mercedes R 320 CDI (Diesel), RKS, Viti: 2007, Automatik,

7 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Korr 14:26 Vetura , Prishtinë

Mercedes R 320 CDI (Diesel), RKS, Viti: 2007, Automatik, Ful

7 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Korr 14:26 Vetura , Prishtinë

Mercedes R 320 CDI (Diesel), RKS, Viti: 2007, Automatik, Ful

7 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Qer 16:11 Vetura , Prishtinë

MERCEDES BENZ R 320

7 800 EUR

31 Mar 18:18 Vetura , Prishtinë

Mercedes r clas

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 23:37 Vetura , Lipjan

R 350 Benzin Pa Dogan 90 Mij Km Full 7 Ulse

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
03 Shk 13:51 Vetura , Prizren

Shitet vetura R Clas 320

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Dhj 23:10 Vetura , Prishtinë

Vito 111CDI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 13:12 Vetura , Ferizaj

Mercedes Benz R320 - 2006 3.0

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Tet 14:51 Vetura , Prizren

Mercedes benz r 350

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Tet 16:01 Vetura , Therandë

mercedes r class

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Tet 15:40 Vetura , Therandë

mercedes r class

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Sht 17:03 Vetura , Deçan

Mercedes Benz R350 CDI 4-Matic

19 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Sht 22:43 Vetura , Pejë

Shitet ose ndrrohet Mercedes Rclass 320 dizell 4Matic

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Sht 14:54 Vetura , Pejë

Shitet ose ndrrohet Mercedes Rclass 320 dizell

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Sht 19:34 Vetura , Drenas

Shitet

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Sht 22:47 Vetura , Pejë

Shitet ose ndrrohet Mercedes Rclass 320 dizell

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Sht 19:54 Vetura , Pejë

Shitet ose ndrrohet Mercedes Rclass 320 4 Matic

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Sht 11:59 Vetura , Pejë

Shitet ose ndrrohet Mercedes Benz R320

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Gush 00:35 Vetura , Besianë

Mercedes Benz

17 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 22:11 Vetura , Gjilan

Shitet Mercedes R320 CDI 4Matic gjendje perfekte

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Gush 12:30 Vetura , Deçan

Shitet shlepi me kran

15 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 19:17 Vetura , Gjakovë

Shitet vetura me 7 ulse

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Qer 10:23 Vetura , Prizren

Kombi Vito R5 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 15:50 Vetura , Shtime

Mercedes Benz R class 320 viti 2008 Diesel 4Matic Automatik

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 10:03 Vetura , Gjakovë

Mercedes

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 23:19 Vetura , Lipjan

Mercedes

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Dhj 09:18 Vetura , Therandë

Shitet

13 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Dhj 14:52 Vetura , Pejë

Mercedes benz

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Dhj 14:10 Vetura , Pejë

Mercedes benz

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Nën 09:24 Vetura , Vushtrri

Mercedes r320 cdi full ekstra panaram automatik.

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Nën 21:47 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz R class

10 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 22:46 Vetura , Gjilan

Mercedes R class 320 2007

11 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Sht 12:48 Vetura , Ferizaj

#Mercedes R Class R280 CDI -3.0 , 4 matik ne rks

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Korr 12:29 Vetura , Pejë

MERCEDES R -Class 280 CDI

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 19:17 Vetura , Pejë

SHES MERCEDES R-Class

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione