Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Seat | Toledo

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Seat Toledo | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 01:45 Vetura , Gjakovë

Seat Toledo 1.9 Tdi tabela RKS regjistrim 1 vit

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Mar 12:00 Vetura , Prizren

Seat 1.9 (TDI)

3 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Mar 10:49 Vetura , Prizren

Seat toledo 1.9 td-i 1 vit Rks wiber +38345586540 ndrim

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Shk 12:32 Shitorja Vetura , Gjakovë

U SHIT flm MerrJep

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 12:11 Vetura , Mitrovicë

Seat Toledo Style 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 12:16 Vetura , Prizren

sead altea xL

53 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Shk 21:34 Vetura , Pejë

Ram Gjocaj

8 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Jan 12:32 Vetura , Mitrovicë

Seat Toledo Style 2013 1.6TDI Ne Gjendje Perfekte

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 13:21 Vetura , Prizren

Seat toledo 1.9 dizell rks

1 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Jan 17:46 Vetura , Drenas

Ushitt *FLM*

5 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
07 Jan 13:49 Vetura , Mitrovicë

Seat Toledo 1.6TDI Style 2013 Ne Gjendje Extra t’Mire

5 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 00:54 Vetura , Vushtrri

Seat toledo 99 tdi

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
22 Dhj 19:19 Vetura , Mitrovicë

Seat Toledo Style 77Kw 2013 Ne Gjendje Perfekte

5 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 12:52 Vetura , Besianë

shes Seat Toledo����

2 050 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Nën 13:29 Vetura , Dardanë

Kerkoj SEAT TOLEDO 1.9 TDI

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Tet 15:25 Vetura , Klinë

Seat

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Tet 20:43 Vetura , Vushtrri

Shitet seat toledo 1.9 tdi

900 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Tet 14:01 Vetura , Zubin Potok

Dizel

850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Tet 23:16 Vetura , Fushë Kosovë

Seat toledo

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Tet 22:00 Vetura , Fushë Kosovë

Seat toledo

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Tet 00:00 Vetura , Prizren

Seat toledo 1.9 td-i 1 vit Rks

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Sht 02:21 Vetura , Gjilan

Shitet seat toledo 2016 per pjes

4 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 22:14 Vetura , Kastriot

Shitet Seat Toledo 1.9 dizel 94

950 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Qer 11:31 Vetura , Kastriot

Seat toledo 1.9 TDI���� u shitt FLM

950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 23:53 Vetura , Kastriot

Seat 1.9 TDI��

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Qer 23:52 Vetura , Kastriot

Seat toledo�� 1.9TDI

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Maj 00:10 Vetura , Prizren

U shit u shit i gz prizreni

1 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 13:41 Vetura , Prizren

Shitet sehat 19 tdi

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 23:25 Vetura , Malishevë

Seat toledo 1.8 benxin

Viti: 1992
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Mar 13:33 Vetura , Gjilan

Shes seatin

750 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
09 Mar 06:54 Vetura , Malishevë

Seat toledo

1 250 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Mar 08:48 Vetura , Pejë

Shitet Seat Toledo

7 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Shk 17:51 Vetura , Ferizaj

Shitet Seat Toledo

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 22:11 Vetura , Ferizaj

Shitet Seat Toledo

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Jan 07:54 Vetura , Malishevë

Seat toledo 1.8 benxin

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Jan 12:11 Vetura , Viti

Shes Seat Toledo

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 03:19 Vetura , Prizren

Seat toledo 1.9 disel

1 350 EUR

02 Jan 13:18 Vetura , Pejë

Seat Ibiza

1 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Dhj 13:09 Vetura , Prishtinë

Seat doledo

800 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Dhj 03:48 Vetura , Gjakovë

SHITET SEAT TOLEDO 1.2 BENZIN

6 800 EUR

10 Dhj 14:06 Vetura , Mitrovicë

Tseat

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Nën 03:29 Vetura , Viti

Shitet vetura

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Nën 22:03 Vetura , Rahovec

Shitet Seat toledo 1.9 TDI 2000

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Nën 15:19 Vetura , Pejë

Seat toledo

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Sht 08:26 Vetura , Kastriot

Seat Toledo 1.9 TDI 2003 Rks 7 muaj

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Sht 12:02 Vetura , Prishtinë

Shitet seati 2.0 benxin rks i skadum

350 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Gush 10:19 Vetura , Gjilan

Shitet seati 1.6 td bej ndrrim me benxins

1 111 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Korr 21:53 Vetura , Mitrovicë

Seat Toledo 1.9 TDI

3 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 13:56 Vetura , Prishtinë

Seat DSG

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Seat Toledo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione