Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Corrado

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Corrado | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Dhj 22:25 Vetura , Deçan

Shiten karrikat

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Tet 17:47 Vetura , Vushtrri

Goma

170 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Tet 01:02 Vetura , Gjilan

shitet sandaki per t4

3 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Mar 18:32 Vetura , Kastriot

Shitet corado

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Jan 12:51 Vetura , Drenas

Shitet frigoriferi me friz gorenje

140 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Maj 23:10 Vetura , Ferizaj

Kerkoj Golf 2 Sport - VW Corrado

25 Pri 20:14 Vetura , Prizren

Corrado

150 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Nën 20:27 Vetura , Gjilan

Shes Dru bungit tperzime 26€ metra

26 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Nën 21:24 Vetura , Besianë

shes corradon pa matorr

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Sht 13:45 Vetura , Gjakovë

VW Corrado 1.9 Diesel

700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Sht 14:53 Vetura , Prishtinë

VW Corrado 1.9 diesel

700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Sht 14:41 Vetura , Prishtinë

VW Corrado 1.9 diesel

700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Sht 16:03 Vetura , Prishtinë

VW Corrado 1.9 Diesel

850 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Gush 22:14 Vetura , Prizren

$&$

1 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Korr 20:03 Vetura , Rahovec

VW Corrado

800 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 17:50 Vetura , Rahovec

corado

900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 19:38 Vetura , Burim

Shitet

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Mar 16:37 Vetura , Skenderaj

Shitet corrado 16v

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Mar 16:49 Vetura , Prizren

Corrado 2.0 gti

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Jan 19:56 Vetura , Prishtinë

Shiten gomat

70 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Dhj 12:24 Vetura , Prishtinë

sherbim i garantuar iptv shqip te gjitha kanalet

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Tet 15:51 Vetura , Prizren

Corado

3 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 18:12 Vetura , Artanë

Shes golf 4 n

1 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Korr 14:54 Vetura , Prizren

Corrado 2.9 vr6

3 700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Nën 11:10 Vetura , Kastriot

wv corado rks 6muaj ne gjendje prefekte

2 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Sht 16:19 Vetura , Besianë

Shes motor druve

120 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Qer 21:40 Vetura , Therandë

Shes corado 2.0.16v benxin

3 000 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Maj 18:03 Vetura , Mitrovicë

Ësht Shitur

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 16:17 Vetura , Shtërpcë

Golf 3.9

Viti: 2014
Kilometrazha: > 500 000
26 Pri 22:31 Vetura , Klinë

Corrado vr6 2.9 ne gjendje te mir regjistrim 27.09

2 300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 16:55 Vetura , Kaçanik

CORADO 1.8 16 V 1989

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 22:04 Vetura , Klinë

Shesim corrado 2.9 vr6

1 750 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 14:35 Vetura , Prishtinë

u shit e gzoft pronari i ri

740 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Jan 20:37 Vetura , Rahovec

Shes

900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Jan 19:05 Vetura , Mitrovicë

Golf

600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Dhj 19:53 Vetura , Malishevë

corrado

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
22 Nën 23:40 Vetura , Gjilan

shitet korado 1.6 benxin

900 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Tet 10:49 Vetura , Klinë

corrado

1 450 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 12:14 Vetura , Prizren

corrado 2.0 16 valve DOCH

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Gush 08:20 Vetura , Malishevë

Ne gjendje te Mir

1 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Qer 10:41 Vetura , Ferizaj

VW Corrado 1.8 G60 Kompressor -89

13 Qer 23:18 Vetura , Klinë

Corrado

Viti: 1990
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Pri 19:38 Vetura , Prizren

Branik per golf 2 mrapa i gjan

30 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Pri 18:51 Vetura , Prishtinë

Shitet

1 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 11:09 Vetura , Rahovec

corrado

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 14:47 Vetura , Prizren

VW Caorrado 1.9 disel

1 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 00:44 Vetura , Prizren

Shitet

2 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 12:55 Vetura , Prizren

VW CORRADO 1.9 TURBO -92

600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Dhj 03:06 Vetura , Prizren

Corado vr6 2.9

1 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Tet 14:36 Vetura , Gjakovë

VW Corado benzin -91

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Corrado | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione