Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Fiat | Uno

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Fiat Uno | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Dhj 08:05 Vetura , Shtime

Fiat uno dizell

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Qer 20:21 Vetura , Prishtinë

Fiat Uno 1.4 i.e

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 10:23 Vetura , Mitrovicë

Fiat Uno

450 EUR

09 Pri 10:23 Vetura , Mitrovicë

Fiat Uno

450 EUR

09 Pri 10:23 Vetura , Mitrovicë

Fiat Uno

450 EUR

08 Pri 14:55 Vetura , Mitrovicë

Fiat Uno

450 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
05 Pri 14:09 Vetura , Mitrovicë

Shitet

799 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 14:55 Vetura , Skenderaj

Fiat

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Dhj 20:51 Vetura , Therandë

shitet ose ndrrohe

675 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 14:11 Vetura , Drenas

Shes pjes per fiat

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Gush 08:01 Vetura , Gjakovë

shes fiajt uno 1.0 benzin dhe plin rks 7 muj

699 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Gush 17:04 Vetura , Gjilan

Fiat UNO

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Qer 09:59 Vetura , Malishevë

Vetur ne shitje

370 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Pri 15:58 Vetura , Deçan

shitet fiat uno

280 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Pri 21:59 Vetura , Gjilan

fijat punto 1.2

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Shk 20:28 Vetura , Gjilan

Shes Fiat Uno 1.1 Benzin gjendje te rregullt.1991.

350 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Nën 10:46 Vetura , Malishevë

shitet fiati

390 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Nën 18:50 Vetura , Besianë

U shit flm merrjep e gzoft pronar i ri

650 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Qer 13:49 Vetura , Prishtinë

Fiat uno 1.0

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Qer 20:34 Vetura , Prishtinë

Fiat Uno 1.0 benzin

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Qer 17:55 Vetura , Lipjan

U shitttt

22 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Qer 15:24 Vetura , Gjilan

Fiat uno 1.5

220 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Maj 10:48 Vetura , Gjilan

fiat

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
25 Pri 23:32 Vetura , Mitrovicë

Shitet Fiati tip top

300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Pri 10:57 Vetura , Prizren

Shutet

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 10:41 Vetura , Prizren

Shitet fijat unao 1

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Pri 08:58 Vetura , Prizren

Shitet nrrohet

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Pri 07:48 Vetura , Prizren

Shitet

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Pri 11:27 Vetura , Prizren

Shutet nrrohet

Viti: 1988
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Pri 08:36 Vetura , Prizren

Shitet nrrohet

550 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Pri 11:47 Vetura , Prishtinë

U shitt ■FLM■

5 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Pri 11:56 Vetura , Prizren

Shitet nrrohet

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Mar 18:15 Vetura , Prizren

Shitet

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Mar 21:24 Vetura , Prizren

Shitet nrrohet

Viti: 1988
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
24 Shk 15:37 Vetura , Prizren

Shitet

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Shk 10:48 Vetura , Prizren

Shitet

500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Shk 17:37 Vetura , Prizren

Shitet

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Jan 23:24 Vetura , Prizren

Shitet ne gjendje tmir me guma treja 1.4

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Dhj 12:32 Vetura , Gjakovë

Shitet Fiat Uno

1 100 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Dhj 16:06 Vetura , Vushtrri

shes ndrroj fiat uno benzin rks viti 90

450 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Nën 21:17 Vetura , Pejë

Shitet

500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Nën 08:53 Vetura , Rahovec

Regjistrim nuk ka

200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Nën 08:53 Vetura , Malishevë

FIAT uno

170 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Nën 20:19 Vetura , Prishtinë

U shitt ■FLM■

7 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Nën 12:51 Vetura , Prishtinë

Fiat uno

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Nën 12:43 Vetura , Prishtinë

Golf 2

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Tet 22:00 Vetura , Pejë

Shitet

1 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Tet 15:30 Vetura , Ferizaj

flm merrjep u shitttt 500

520 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Sht 21:20 Vetura , Ferizaj

Shes Fiatin cmimi shume i volitshem

Viti: 1992
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Maj 20:34 Vetura , Vushtrri

Shes Fiatin 1.1 Plin benzin

550 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 75 000 - 79 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Fiat Uno | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione