Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Nissan Almera Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Nissan Almera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

09 Nën 19:02 Vetura , Gjilan

Nissan almera 1.5

2 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Tet 14:11 Vetura , Prishtinë

Nissan Almera

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Tet 12:04 Vetura , Prishtinë

Nissan Almera

1 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 16:02 Vetura , Kastriot

Shitet nisan almeria 2.2 2001

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 01:45 Vetura , Gjilan

SHES NISSAN ALMERA 2.2DCI VITI 2003 11RKS

1 EUR Price Reduced

13 Jan 15:22 Vetura , Prizren

Nissan Almera 2.2 DCI 2003

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
13 Tet 13:38 Vetura , Ferizaj

shitet

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Gush 04:02 Vetura , Gjilan

nisani ne shtije

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Gush 04:02 Vetura , Gjilan

Vetura ne shitje

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
13 Gush 15:30 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet nisan almeria 2.2 2001

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Gush 11:19 Vetura , Kastriot

Shitet nisan almeria 2.2 2001

2 550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Korr 13:10 Vetura , Prishtinë

Nissan Almera 1.5 petrol

100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Qer 11:38 Vetura , Deçan

Nissan Almera

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Maj 16:04 Vetura , Ferizaj

Nissan Almera 1.5 Benzin

1 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Pri 18:58 Vetura , Lipjan

Shitet vetura Nissan Almera 1.5 2003 diesel

2 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 23:37 Vetura , Mitrovicë

Nisan almera

700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 23:26 Vetura , Prishtinë

Nisan Almera

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 23:42 Vetura , Pejë

U shit flm

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Jan 20:18 Vetura , Prishtinë

Shes gjipin nisan shum te mir 1 vit rigjistrim

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Tet 19:03 Vetura , Prishtinë

Shes nissan disel vetur familjare

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Tet 20:54 Vetura , Skenderaj

Shitet nisani 1.4 16v benzin ne gjendj te mir pa dogan

600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Tet 18:08 Vetura , Prishtinë

Shes veturen nissan

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Sht 13:18 Vetura , Mitrovicë

Shitet Nissan Almera 2.2 Dizell (Sport)

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 17:44 Vetura , Prishtinë

Nissan Almera 2.2 DCI - 2006

3 100 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Gush 16:31 Vetura , Prishtinë

Almera 2.2 dizell.nga gjermanija pa dogane

750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Gush 01:17 Vetura , Prishtinë

Nissan Almera benzin

1 050 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Gush 17:13 Vetura , Lipjan

NISSAN Automatik 1.6 klim❄️

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Korr 19:14 Vetura , Prishtinë

Nisan Almera

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Korr 20:20 Vetura , Lipjan

NISSAN Almera 1.6b automatik klim❄️

1 550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 12:02 Vetura , Prishtinë

Shes Nissan

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 16:52 Vetura , Mitrovicë

Shitet Nissan almera

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Shk 19:22 Vetura , Lipjan

Nisan 2.2 Diesel

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Shk 01:06 Vetura , Drenas

nisan almera dizell 2001 rks 11 muj klim fuksjonale

18 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 13:15 Vetura , Prishtinë

Shitet nissan almera 2.2 dti 2001

1 860 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 12:42 Vetura , Fushë Kosovë

Nissan

29 850 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Jan 19:35 Vetura , Prishtinë

Nisan Almera

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Jan 19:16 Vetura , Ferizaj

Nissan Almara dizell 2002 ndrrim me pikap

1 900 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 01:02 Vetura , Prishtinë

Shitet Nissan Almera 2001

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Dhj 10:11 Vetura , Prishtinë

Nissan Almera 2.2 dci RKS

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Nën 13:58 Vetura , Prishtinë

Shes nissan ngjendje trregull me dokumenta met gjitha

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Nën 12:42 Vetura , Pejë

Shes Nissan almera

450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Nën 20:30 Vetura , Prishtinë

Shes nissan

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 00:11 Vetura , Prishtinë

nissan almera

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Tet 23:20 Vetura , Mitrovicë

Shitet Nisan Almera

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Tet 16:56 Vetura , Prishtinë

Shes nissan almera

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Tet 12:44 Vetura , Prishtinë

Shes nissan almera

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Gush 11:18 Vetura , Vushtrri

NISSAN ALMERA DIZEL 2001 RKS

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 15:57 Vetura , Mitrovicë

nissan alamera

650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Maj 13:40 Vetura , Gjilan

Nissan Almera

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 19:00 Vetura , Prishtinë

Shes nissan

2 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Nissan Almera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione