A | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Mercedes-Benz , 2000
VW Volkswagen , 1853
Audi , 969
Opel , 665
BMW , 377
Peugeot , 228
Renault , 134
Ford , 126
Fiat , 105
Citroën , 104
Seat , 49
Alfa Romeo , 37
Škoda , 36
Hyundai , 29
Toyota , 25
Smart , 23
Jeep , 23
Land Rover , 21
Nissan , 19
Acura , 19
Mazda , 13
Mitsubishi , 12
Volvo , 12
MINI , 11
Chevrolet , 10
Kia , 9
Honda , 8
Aixam , 8
Chrysler , 7
Ferrari , 7
Porsche , 7
Dacia , 6
Ssangyong , 5
Daihatsu , 5
Lancia , 5
Suzuki , 4
Hummer , 4
Rover , 4
Bentley , 4
Dodge , 3
Daewoo , 3
Lexus , 3
KTM , 3
Maserati , 2
Cadillac , 2
Lincoln , 2
Bugatti , 2
Saab , 2
Artega , 2
Pontiac , 2
Yugo , 2
Isuzu , 1
Lada , 1
TVR , 1
BAIC , 1
Zastava , 1
Plymouth , 1
Wiesmann , 1
Jaguar , 1
MG , 1
UAZ , 1
GMC , 1
Subaru , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe A,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj A Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Maj 20:26
Linku:
,

G-Rentals "RENT A CAR" Duke filluar nga 20.00€

20 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999

Dje 11:18 ,

Opel MERIVA 1.6 B 2010 AUTOMATIK Nga Zvicrra CH 116.707 km

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 11:15 ,

Opel Omega 3.0 V6 24V

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 11:08 ,

•Porsche Cayenne 3.0 Diesel / 245Ps

22 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:08 ,

Golf 7 GTD DSG - Sound System

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:08 ,

Bmw 530 X-Drive G30 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:07 ,

• Golf 7 Tdi Dsg FACELIFT Highline 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:52 ,

Urgjent blejme vetura ✅✅✅ gjithe kosoven

500 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:41 ,

Mercedes A clas 170 cdi Avangard Long

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:02 ,

Mercedes Benz C220 CDI

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 09:52 ,

Mercedes benz a clas

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:39 ,

Audi A1 1.2Tfsi 2011 CH

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:02 ,

Ford Fiesta 1.4 Viti 2011

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:59 ,

RENT A CAR

35 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 08:48 ,

rent a car

30 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 08:48 ,

RENT A CAR

30 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:47 ,

RENT A CAR

40 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 08:46 ,

RENT A CAR PREMIUM

35 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 08:45 ,

RENT A CAR

40 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:13 ,

Mercedes c200

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 07:55 ,

Royal Rent A Car

20 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 06:42 ,

Shitet Mercedes A 180 Dizel Automatik

4 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 03:48 ,

Rent a car

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 03:18 ,

Shes audi a6 ngjendje perfekt

1 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 00:23 ,

Renault Scenic 1.9

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 23:54 ,

BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 23:52 ,

BLEJ VETURA DEFEKT PA DOGAN RKS VW BMW AUDI

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Maj 23:51 ,

I BLEJM VETURAT E AKSIDENTUAR DEFKT PA DOGAN

77 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 23:49 ,

BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN TAN LLOJET VW BMW AUDI

89 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 23:48 ,

AUTO "ONLINE24✅ BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET��

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Maj 23:42 ,

U shit nga a.s dardani e gzoft

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 23:30 ,

MERCEDES A CLASS AUTOMATIK ME DOGAN 2011

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Maj 23:10 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Maj 21:48 ,

AUDI A 6 TDI 2.5

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 21:13 ,

Shitet Mercedes-Benz C180 9G -Tronic

31 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Maj 20:30 ,

Rent a car ferizaj

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Maj 20:29 ,

Blej vetura pa dogan,Anglez - Per pjese

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 20:29 ,

BLEJ GOLFA 4 DHE 5 PA DOGAN--- PER PJES

1 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
10 Maj 20:29 ,

BLEJ GOLF 5 , PA DOGAN

2 222 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Maj 20:28 ,

Blej te gjitha llojet e veturave pa dogan per PJES

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 20:28 ,

Blej Audia pa dogan , Anglez - Per pjes

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Maj 20:28 ,

Blej gjitha llojet e OPEL pa dogan- Per pjese

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 20:27 ,

Blej te gijtha llojet e veturave pa dogan

2 333 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
10 Maj 20:27 ,

BLEJ VETURA PA DOGAN - PER PJES

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 20:08 ,

Rent a Car DINI

20 EUR / ditë

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Maj 19:42 ,

Mercedes a class 1.6 B Rks 10 Muj Klim avangard��

2 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 19:41 ,

Shitet Mercedes A-180CDI

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 19:21 ,

Peugeot 208 1.2 VTI Hatchback edition

8 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Maj 19:02 ,

Mercedes A Clase Avantgart 180 cdi

6 550 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 18:38 ,

audi

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 18:24 ,

OPEL ZAFIRA 1.8 B AUTOMATIK 7 ULSE RKS

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj A | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione