Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Volvo | V70

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Volvo V70 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 16:38 Vetura , Prishtinë

Volvo v70 2.5 Tdi Automatik Viti 1999 Full opsion Rks

1 599 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 13:48 Vetura , Fushë Kosovë

Volvo-70

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Jan 20:35 Vetura , Prishtinë

Volvo V70 didel Anglez

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Dhj 19:33 Vetura , Prishtinë

Volvo V70 dizel Angleze

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Nën 19:47 Vetura , Drenas

Volvo V70 Auromatik 2.5 tdi

5 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 01:32 Vetura , Prishtinë

Volvo v70 tabela angleze

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Nën 00:01 Vetura , Prishtinë

Volvo v70 targa Angleze

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Nën 15:19 Vetura , Prishtinë

Volvo V70 dizel targa Angleze

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Nën 18:57 Vetura , Prishtinë

Volv V70 dizel targa Angleze

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Sht 00:04 Vetura , Ferizaj

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Sht 11:44 Vetura , Fushë Kosovë

Volvo V70 RKS

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Gush 01:42 Vetura , Vushtrri

Shitet volvo

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
11 Korr 18:45 Vetura , Fushë Kosovë

Volvo V70 RKS

3 400 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Pri 07:00 Vetura , Prishtinë

Volvo V70

8 500 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Shk 23:19 Vetura , Prishtinë

Volvo v70 angleze

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Shk 22:15 Vetura , Prishtinë

Volva v70 Angleze

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Jan 02:31 Vetura , Prishtinë

VOLVO V70

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Jan 02:31 Vetura , Prishtinë

VOLVO V70

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Jan 03:17 Vetura , Fushë Kosovë

Volvo V70 U SHIT

5 500 EUR

11 Jan 10:35 Vetura , Prishtinë

Volvo v70 targa angleze

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Jan 23:18 Vetura , Prishtinë

Volvo v70 dizel targa angleze

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Jan 08:01 Vetura , Fushë Kosovë

volvo v 70

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Dhj 13:25 Vetura , Fushë Kosovë

Volvo V70 2.0 D3

10 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 17:46 Vetura , Prishtinë

Volvo v70 targa te huja

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Dhj 14:11 Vetura , Prishtinë

Volvo v70 dizel

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Dhj 21:32 Vetura , Prishtinë

Volva V70 Angleze

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Dhj 23:18 Vetura , Prishtinë

Volvo v70

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Dhj 22:27 Vetura , Ferizaj

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
11 Nën 03:15 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Volvo v70 2.4Dizel

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Tet 21:38 Vetura , Mitrovicë

Ndihm e shpejt

7 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Korr 17:08 Vetura , Gjilan

Volvo V70

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Korr 09:29 Vetura , Ferizaj

VOLVO V70 2.4 BITURBO

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Qer 11:54 Vetura , Shtime

SHITET VOLVO V70

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 13:04 Vetura , Prishtinë

Shitet Volvo V70

3 600 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Maj 15:06 Vetura , Pejë

Shes vollvo 2.5 dizell n tabele t huja

510 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Pri 13:56 Vetura , Fushë Kosovë

Volvo V70

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 20:34 Vetura , Shtime

Shitet volvo v70

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 00:08 Vetura , Prishtinë

Shitet Vollvo V70

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 12:03 Vetura , Prishtinë

Vollvo ne shitje

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 20:17 Vetura , Shtime

Shitet volvo urgjent !!!

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Pri 23:46 Vetura , Shtime

Volvo v70

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Pri 08:56 Vetura , Drenas

Pjesë per Volvo V70 2.4d 2003 Automatik

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 18:04 Vetura , Shtime

SHITET VOLVO V70 ME MARRVESHJE !!!

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 17:51 Vetura , Shtime

SHITET VOLVO V70

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 23:41 Vetura , Shtime

SHITET VOLVO V70 me marrveshje !!!

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Shk 19:39 Vetura , Shtime

Shitet vetura volvo v70 me marrveshje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Shk 18:01 Vetura , Prishtinë

Volvo v70 dizel 2.4 targa angleze

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Jan 16:55 Vetura , Prishtinë

Volvo v70 dizel 2.4 me targa angleze

1 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Jan 23:00 Vetura , Prishtinë

Volvo v70 dizel 2.4 me targa angleze

1 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Jan 02:13 Vetura , Prishtinë

Volvo v70

1 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Volvo V70 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione