Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Škoda | Roomster

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Škoda Roomster | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

11 Mar 10:24 Vetura , Prishtinë

Shkoda Roomster

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 09:55 Vetura , Ferizaj

Shkoda romster 1.6 dizell viti 2014 esht me ulse

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 12:18 Vetura , Prishtinë

Shkoda Roomster 1.2 HTP benzin

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 21:37 Vetura , Prizren

Skoda Roomster 1.9 ��������

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 10:26 Vetura , Fushë Kosovë

Skoda Roomster 1.4 diesel TDI

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Jan 15:04 Vetura , Prishtinë

Shkoda Roomster 1.2 HTP benzin

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 18:51 Vetura , Prishtinë

Skoda roomster 1.4 dizel

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Dhj 21:46 Vetura , Gjakovë

Skoda Roomster

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Nën 19:59 Vetura , Prishtinë

Shitet makina Sokda

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 15:26 Vetura , Prizren

Skoda Roomster 1.4 Tdi

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Tet 22:10 Vetura , Prizren

Skoda

3 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 23:34 Vetura , Prishtinë

Shes Šoda Romster 2010

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 23:32 Vetura , Prishtinë

Shes škoda romster Viti 2010

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 17:01 Vetura , Gjilan

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
04 Sht 00:31 Vetura , Mitrovicë

Shes Skoda 1.6

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Korr 17:40 Vetura , Pejë

Shitet

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 18:28 Vetura , Prishtinë

Škoda romster 1.4 diesel 2007

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Shk 23:51 Vetura , Prizren

Shkoda

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Jan 18:12 Vetura , Ferizaj

Shkoda Roomster 1.9Tdi vp2007 1vit Rks

48 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 00:17 Vetura , Pejë

Skoda roomster

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 16:42 Vetura , Mitrovicë

Shitet Skoda Roomster 1.2 benzin Automatik

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Nën 16:16 Vetura , Vushtrri

Shitet Skoda Roomster 1.6 TDI 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Nën 16:37 Vetura , Vushtrri

Shitet Skoda Roomster 1.6 TDI 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Nën 09:23 Vetura , Pejë

SHKODA ROOMSTER

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 17:00 Vetura , Vushtrri

Shitet Skoda Roomster 1.6 TDI 2012 nga Suedia

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Tet 00:49 Vetura , Vushtrri

I shitur

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Sht 23:33 Vetura , Prishtinë

Skoda

5 650 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Sht 15:33 Vetura , Prishtinë

Skoda Roomster

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 13:03 Vetura , Prishtinë

Skoda

6 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 22:28 Vetura , Prishtinë

Škoda viti 2012,1.6 tdi- qmimi 5850€

5 850 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 19:05 Vetura , Prishtinë

Skoda Roomster

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 20:27 Vetura , Prishtinë

Shkoda mundsi ndrrimi

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 17:11 Vetura , Prishtinë

Skoda roomster pa dogan

2 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Dhj 22:21 Vetura , Prishtinë

Skoda roomster pa dogan

2 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Dhj 12:29 Vetura , Prishtinë

Skoda roomster pa dogan

2 399 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Dhj 11:28 Vetura , Prishtinë

Skoda roomster euro4 pa dogan

2 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Dhj 09:05 Vetura , Prishtinë

Skoda roomster pa dogan

2 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Dhj 23:44 Vetura , Prishtinë

Skoda roomster pa dogan

2 690 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Dhj 14:46 Vetura , Prishtinë

Skoda roomster pa dogan

2 690 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Dhj 20:24 Vetura , Prishtinë

Skoda roomster pa dogan

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 19:27 Vetura , Ferizaj

skoda

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Tet 20:22 Vetura , Ferizaj

skoda

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Tet 19:37 Vetura , Prishtinë

Shes shkoda romster

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Tet 13:43 Vetura , Prishtinë

Skoda Roomster

3 550 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Tet 10:45 Vetura , Prishtinë

skoda rommster

3 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 23:58 Vetura , Kaçanik

SHKODA ROOMSTER

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Sht 23:54 Vetura , Kaçanik

SHKODA ROOMSTER

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Sht 23:34 Vetura , Kaçanik

Shkoda ROOMSTER

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Sht 18:47 Vetura , Ferizaj

Skoda

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 23:56 Vetura , Ferizaj

Shes

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Škoda Roomster | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione