Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Škoda | Superb

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Škoda Superb | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:53 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:59 Vetura , Ferizaj

SKODA SUPERB 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 4X4

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:40 Vetura , Mitrovicë

Pjes per Shkoda Superb

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:05 Vetura , Gjakovë

Shitet skoda superb

14 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:54 Vetura , Prishtinë

SKODA SUPERB 2.0 TDI 170 PS AUTOMATIK

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 21:45 Vetura , Fushë Kosovë

Skoda superb 2018 2.0tdi DSG

14 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 21:15 Vetura , Prishtinë

Skoda superb 2.0TDI / DSG 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 09:58 Vetura , Gjakovë

Shkoda super b

6 500 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Mar 10:16 Vetura , Prishtinë

ŠKODA SUPERB 2.0-TDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 09:31 Vetura , Ferizaj

Skoda super gjendje

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 20:26 Vetura , Ferizaj

Skoda

19 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Mar 14:32 Vetura , Vushtrri

Skoda SuperB 2.0 TDI DSG Automatik 2015 Facelift 044853289

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 17:58 Vetura , Gjakovë

Skoda i doganuar superb

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Shk 11:56 Vetura , Prishtinë

skoda super b

5 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Shk 12:35 Vetura , Prishtinë

SKODA SUPER B

2 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Shk 12:34 Vetura , Prishtinë

skoda super b

5 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Shk 18:03 Vetura , Klinë

skoda superB

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Shk 09:28 Vetura , Mitrovicë

Shkoda super b

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Jan 11:15 Vetura , Prishtinë

SKODA SUPERB

8 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Jan 12:44 Vetura , Ferizaj

Shkoda superba

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Jan 12:37 Vetura , Ferizaj

Shkoda superba

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 11:24 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

6 666 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Nën 21:43 Vetura , Gjilan

skoda superb

8 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Tet 18:00 Vetura , Gjilan

Skoda SuperB 1.9 Dizel Tdi -AUTOMATIK- -Rks 6Muj-

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Tet 15:29 Vetura , Prishtinë

��Skoda Superb 1vit rks 2006 gjendje perfekte ✅

3 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Tet 10:08 Vetura , Ferizaj

Shkoda superb

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Sht 08:12 Vetura , Gjakovë

Shkoda

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Gush 17:08 Vetura , Prishtinë

2.5 tdi rks automatik ka regjistrim.

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Gush 22:03 Vetura , Prishtinë

Shitet Skoda SuperB 2.0 Dizell

9 000 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Gush 16:52 Vetura , Ferizaj

Skoda superb

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Gush 20:31 Vetura , Burim

Skoda Super B

18 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Korr 14:18 Vetura , Prishtinë

Vetura krejt nRregul nga Zvicra

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Korr 13:06 Vetura , Prishtinë

shitet Vetura i imortum nga Zvicra

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Korr 12:35 Vetura , Prishtinë

Me Service

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Korr 23:47 Vetura , Lipjan

Skoda SuperB 1.8 Benzine.V.P 2006(045-487-699)

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Korr 13:39 Vetura , Prishtinë

Scoda 2019 ACC drive me tona

28 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Korr 09:06 Vetura , Prishtinë

Shes

22 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
30 Qer 23:04 Vetura , Ferizaj

Skoda SuperB 2.0TDI 4Motion

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 11:08 Vetura , Prishtinë

Shitet

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 12:01 Vetura , Prishtinë

Skoda Superb.2.0 TDI DSG Full opcione

16 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 17:54 Vetura , Ferizaj

shitet shkoda super b 2.0

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Pri 16:43 Vetura , Vushtrri

shes

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Mar 17:24 Vetura , Kastriot

E shitur flm merrjep

3 800 EUR

17 Mar 09:54 Vetura , Gjakovë

Shitet shkoda super B 2001

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 22:36 Vetura , Gjakovë

Skoda SuberB 2.0 TDI 2015

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Shk 22:44 Vetura , Pejë

��Skoda superb 2.0 TDI��

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Jan 23:26 Vetura , Ferizaj

Skoda SuperB 4x4 2.0 TDI

8 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Jan 17:39 Vetura , Prizren

Skoda superb disel

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Dhj 09:19 Vetura , Prizren

Shitet prejardhje nga Zvicrra������������

12 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Dhj 19:08 Vetura , Prishtinë

Skoda SuperB, 2.0 TDI (125KW / 170 PS) Diesel

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Škoda Superb | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione