Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Tesla Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Tesla | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 13:20 Vetura  ·  Tesla  ·  Model 3  ·  Gjilan

����Tesla Model 3 Performance 513PS 2022����

51 900 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
15 Pri 16:05 Vetura  ·  Tesla  ·  Model 3  ·  Gjakovë

Tesla model 3

28 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Mar 10:16 Vetura  ·  Tesla  ·  Model 3  ·  Prishtinë

Tesla Model 3

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
05 Jan 21:05 Vetura  ·  Tesla  ·  Model 3  ·  Gjilan

Shitet Tesla Model 3

Viti: 2020
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
04 Dhj 13:24 Vetura  ·  Tesla  ·  Model Y  ·  Prishtinë

Tesla Model Y Performance

59 999 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Nën 06:33 Vetura  ·  Tesla  ·  Model 3  ·  Fushë Kosovë

Shitet ose ndrrohet Vetur,banes,tokë

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
04 Tet 18:39 Vetura  ·  Tesla  ·  Model X  ·  Mitrovicë

Tesla X90D ne shitje, 7 ulse.

47 000 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Sht 07:50 Vetura  ·  Tesla  ·  Model S  ·  Gjakovë

TESLA MODEL S P90D 772.PS. ME GARANTIE

42 869 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Sht 19:11 Vetura  ·  Tesla  ·  Model S  ·  Mitrovicë

Tesla S

32 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Sht 15:57 Vetura  ·  Tesla  ·  Model Y  ·  Prishtinë

Tesla Model Y

47 990 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Gush 11:44 Vetura  ·  Tesla  ·  Model X  ·  Kaçanik

TESLA MODEL X 100D SUV 2019 ME GARANCION

58 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
17 Korr 06:57 Vetura  ·  Tesla  ·  Model 3  ·  Gjilan

Tesla Model 3 - Long Range 2021

43 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
10 Korr 11:47 Vetura  ·  Tesla  ·  Model Y  ·  Fushë Kosovë

Tesla Model Y 2022 Long Range

54 900 EUR

17 Qer 11:07 Vetura  ·  Tesla  ·  Model 3  ·  Mitrovicë

wallcvagen

11 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Qer 05:43 Vetura  ·  Tesla  ·  Model S  ·  Prishtinë

Tesla S Shitet ose ndrrohet

45 000 EUR

13 Qer 01:18 Vetura  ·  Tesla  ·  Model S  ·  Prishtinë

Tesla S

26 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 11:09 Vetura  ·  Tesla  ·  Model 3  ·  Kastriot

Shitet Golf 2

16 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
01 Pri 20:08 Vetura  ·  Tesla  ·  Model 3  ·  Prishtinë

Tesla Me Porosi

60 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Shk 18:17 Vetura  ·  Tesla  ·  Model S  ·  Ferizaj

Shitet

25 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Shk 14:10 Vetura  ·  Tesla  ·  Model 3  ·  Prishtinë

Tesla Model 3 SR+, 325 KF (HP), 0-100 km/h brenda 5,6 sec

54 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Dhj 12:52 Vetura  ·  Tesla  ·  Model 3  ·  Prizren

Tesla Model 3

55 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
15 Dhj 23:38 Vetura  ·  Tesla  ·  Model 3  ·  Prizren

Tesla Model 3

55 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
14 Gush 15:22 Vetura  ·  Tesla  ·  Model tjetër  ·  Klinë

shitett Teleco 2.0 Tdi

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 09:03 Vetura  ·  Tesla  ·  Model S  ·  Besianë

Tesla Model S nderrohet me Banes ne Besiane

45 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Pri 19:43 Vetura  ·  Tesla  ·  Model 3  ·  Prizren

Shitet vetura tesla

65 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
18 Pri 19:23 Vetura  ·  Tesla  ·  Model 3  ·  Prizren

Tesla shitet

65 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
18 Pri 19:08 Vetura  ·  Tesla  ·  Model 3  ·  Prizren

Shitet vetura tesla

65 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
18 Jan 11:01 Vetura  ·  Tesla  ·  Model 3  ·  Prizren

KERRI NE SHITJE

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Dhj 11:06 Vetura  ·  Tesla  ·  Model tjetër  ·  Gjakovë

SHITET AGERGATI PREJ CH����

2 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Dhj 21:39 Vetura  ·  Tesla  ·  Model tjetër  ·  Rahovec

Karrocë për pleq

1 150 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Tet 17:32 Vetura  ·  Tesla  ·  Model 3  ·  Pejë

SHITET TESLA 3 ME POROSI inviduale

65 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Korr 11:05 Vetura  ·  Tesla  ·  Model S  ·  Prishtinë

Tesla Model s 85 performance +. 100% elektrik

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Tesla | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione