Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Toyota | Yaris

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Toyota Yaris | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

27 Mar 20:28 Vetura , Pejë

TOYOTEN YARIS D4D 1.3 MIRE OKAZION

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 15:03 Vetura , Pejë

Toyota yaris verso

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 23:13 Vetura , Deçan

Super gjendje yaris

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Mar 19:28 Vetura , Prishtinë

Toyota yaris

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Mar 14:17 Vetura , Prishtinë

Toyota Yaris 2014

6 380 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Mar 07:30 Vetura , Kastriot

U SHIT

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 00:08 Vetura , Prishtinë

Toyota Yaris 1.6

1 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
05 Mar 00:04 Vetura , Lipjan

Vetura Toyota Yaris

1 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
05 Mar 00:03 Vetura , Ferizaj

Toyota Yaris

1 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
24 Shk 15:09 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Shk 18:26 Vetura , Prishtinë

Toyota yaris

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Shk 22:05 Vetura , Ferizaj

TOYOTA YARIS 1.4 DIZELL 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 13:46 Vetura , Prishtinë

Toyota Yaris

13 600 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
13 Dhj 06:46 Vetura , Kastriot

Shitet

3 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Dhj 16:14 Vetura , Viti

Makina ndodhet ne tiran me dogan te pagume motorr 1 mish ben

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Dhj 17:11 Vetura , Ferizaj

Toyota

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Nën 09:55 Vetura , Pejë

Toyota yarisi ne shitje

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Nën 09:47 Vetura , Pejë

Toyota yarisi

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Nën 09:39 Shitorja Vetura , Prishtinë

Toyota Yaris Hybrid Active

1 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
08 Nën 14:13 Vetura , Kastriot

Shitet Toyota Yaris 2007,1.3 , Automatik,Benzine

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Nën 12:23 Vetura , Prishtinë

Toyota Yaris 1.4 Dizel D4D 2004

2 350 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Sht 23:04 Vetura , Fushë Kosovë

Toyota ECO RKS

21 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Gush 17:26 Vetura , Prizren

U SHIT flm merrjep

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 09:47 Vetura , Gjakovë

Shitet

2 800 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Korr 19:57 Vetura , Prishtinë

☝��☝��☝�� Shitet Ndrohet ☝��☝��☝��

2 599 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 20:01 Vetura , Prishtinë

SHITET NDRROHET ☝��

2 670 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 23:05 Vetura , Vushtrri

SHITET VETURA EKONOMIKE TOYOTA YARIS 1.4 DIZEL

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 07:34 Vetura , Prishtinë

Pjese per te gjitha Toyota rav 4

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Mar 07:32 Vetura , Prishtinë

Toyota yaris pjes

Viti: 2003
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
10 Shk 22:30 Vetura , Prishtinë

shes toyota Yaris 1.4 dizel rks 7 muj

2 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Shk 13:57 Vetura , Kaçanik

Toyota Yaris

1 400 EUR

05 Shk 13:45 Vetura , Prishtinë

Shitet

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Jan 13:39 Vetura , Ferizaj

Shitet Toyota yaris 1.4 d4d

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Dhj 23:10 Vetura , Pejë

Toyota yaris

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Nën 17:53 Vetura , Ferizaj

Toyota yaris rks

4 700 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Tet 21:01 Vetura , Prishtinë

Shitet Toyota Yaris 1.5benzin Rks 9Muj

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Sht 02:07 Vetura , Artanë

Tirane

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Sht 12:38 Vetura , Artanë

Tirane

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Sht 01:33 Vetura , Artanë

Tirane

4 800 EUR

15 Sht 12:56 Vetura , Artanë

Tirane

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Sht 05:02 Vetura , Ferizaj

Toyota Yaris 1.4 D4D

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Gush 20:26 Vetura , Prishtinë

Per pjes Toyota Yaris verso

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Korr 19:12 Vetura , Vushtrri

Shitet makina ekonomike Toyota Yaris

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Korr 15:49 Vetura , Prishtinë

SHITET Toyota Yaris!

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 22:19 Vetura , Prishtinë

SHITET TOYOTA YARIS 1.0 BENZIN

2 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 19:01 Vetura , Vushtrri

Toyota yaris 1.33

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Qer 18:58 Vetura , Prishtinë

Toyota yaris

2 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 09:58 Vetura , Kaçanik

Toyota Yaris 1.3 VVT-i

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Pri 09:40 Vetura , Prishtinë

Shiten

100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 00:44 Vetura , Prishtinë

shitet

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Toyota Yaris | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione