Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Volvo | XC 90

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Volvo XC 90 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

23 Mar 09:52 Vetura , Drenas

Volvo XC90 per pjes

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Mar 15:20 Vetura , Lipjan

Shes Volvo Xc90 automatik

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 21:07 Vetura , Prishtinë

Shitet Volvo XC90 2.4 dizell automatik

7 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Mar 23:41 Vetura , Ferizaj

Volvo XC90

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
03 Mar 23:35 Vetura , Ferizaj

Volvo XC90

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
02 Shk 22:17 Vetura , Ferizaj

Shitet Volov XC90 2003 Automatik - Regjistrim 1 vit

5 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Jan 12:46 Vetura , Ferizaj

Shes Volvo XC90 viti 2006, 2.5T Benzin

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Jan 23:04 Vetura , Prishtinë

VOLVO XC90

7 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Jan 12:07 Vetura , Prishtinë

Volvo XC90 D5 AWD R-Design

15 555 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Dhj 06:54 Vetura , Pejë

Volvo xc90

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Dhj 14:43 Vetura , Gjilan

Volvo

4 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
08 Dhj 18:02 Vetura , Mitrovicë

Volvo xc90

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 11:59 Vetura , Mitrovicë

Volvo xc90

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 12:01 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

5 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Nën 18:30 Vetura , Mitrovicë

Volvo xc90

1 EUR

22 Nën 12:53 Vetura , Viti

VOLVO 6000 €URO

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 11:46 Vetura , Prishtinë

Pershendetje

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Sht 19:17 Vetura , Fushë Kosovë

Volvo XC90

6 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Gush 16:56 Vetura , Gjilan

Shitet volvo

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Gush 11:40 Vetura , Malishevë

Shitet volvo XC90

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
04 Gush 11:28 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet volvo XC90

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
04 Gush 11:28 Vetura , Prizren

Shitet volvo XC90

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
28 Qer 22:16 Vetura , Deçan

Volvo XC90 - Anglez

3 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Qer 19:37 Vetura , Ferizaj

Volvo XC90 2003 Automatik

6 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Qer 00:03 Vetura , Lipjan

Volvo XC90 2.4d Automatik 4x4 Viti 2004 RKS 6 muj

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 19:57 Vetura , Gjakovë

shitet kerri shum gjenjde te mir

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
31 Mar 09:03 Vetura , Mitrovicë

Shes volvo xc90

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 12:10 Vetura , Besianë

Volvo xc90 dizell pa dogan

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Shk 18:20 Vetura , Prishtinë

Shite Volvo xc90 2.4 diesel

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Jan 04:03 Vetura , Prishtinë

Shite Volvo xc90

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Jan 20:50 Vetura , Prishtinë

Shes VOLVO XC90 2.4 DIESEL 2005 11 MUAJ RKS

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 19:20 Vetura , Pejë

Shes gjipin volvo 2.4dizell10 muj rigjistrim

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Jan 23:17 Vetura , Mitrovicë

Shitet volvo xc90

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 16:31 Vetura , Pejë

Shitet ne zvicerr

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Dhj 21:15 Vetura , Burim

VOLVO XC90 D5 Diesel

16 500 EUR

06 Dhj 13:00 Vetura , Vushtrri

Volvo ×90 ( U shit flm )

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Dhj 12:17 Vetura , Prishtinë

Shitet

9 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 12:16 Vetura , Gjakovë

Shitet Volvo

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Nën 13:53 Vetura , Prishtinë

Shitet

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 12:50 Vetura , Prishtinë

Shitet Volvo XC90 2.4 diesel/naft 2007

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 00:58 Vetura , Prishtinë

Shitet Volvo xc90 2.4 diesel/naft 2007

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 12:43 Vetura , Prizren

Volvo xc90 2.9 t6

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Tet 00:54 Vetura , Ferizaj

Shitet VOLVO XC90 AUTOMATIK

5 900 EUR

11 Tet 01:14 Vetura , Ferizaj

Shitet VOLVO XC90

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Gush 10:50 Vetura , Lipjan

Shitet vetura VOLVO

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
29 Qer 16:45 Vetura , Gjakovë

shitet ndrrohet vetem me vetur automatik

65 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Pri 19:11 Vetura , Prishtinë

VOLVO XC90 2020

70 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Mar 11:43 Vetura , Mitrovicë

Volvo 2.4 diesel

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Mar 12:38 Vetura , Prishtinë

Shitet Volvo

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 11:46 Vetura , Gjakovë

Volvo xc 90

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Volvo XC 90 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione