Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Volvo | XC 60

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Volvo XC 60 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 18:26 Shitorja Vetura , Gjilan

Volvo XC60 2.4 Diesel D4 AWD Geartronic����

17 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:25 Vetura , Ferizaj

Shes VOLVO XC60 R-DESIGN FULLL OPSIONE

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:20 Vetura , Ferizaj

SHES VOLVO XC60 D5 MODEL DESIGN-R 2018

27 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:19 Shitorja Vetura , Ferizaj

Volvo XC60 D5 AWD

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 19:25 Vetura , Prishtinë

Volvo XC60 AWD 2012 2.4 D3 Ocean Race

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Mar 10:53 Vetura , Prizren

volvo xc60 d5 full option panorama zvicra��������

17 499 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Mar 14:23 Vetura , Prizren

Volvo xc60 d5 full options panorama

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Shk 16:42 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura Volvo XC60 2010

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 17:50 Vetura , Prizren

volvo xc 60

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Shk 18:14 Vetura , Prishtinë

Shitet xc60

27 499 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Shk 13:43 Vetura , Prishtinë

Shitet Volvo XC 60

15 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 20:45 Vetura , Gjilan

Volvo

26 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Shk 20:52 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Vetura

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Jan 20:37 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Vetura

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Jan 14:24 Vetura , Lipjan

Shitet

35 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
15 Jan 17:45 Vetura , Prishtinë

�� 8999Euro��VOLVO XC60 T6 ��

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Jan 22:20 Vetura , Prishtinë

Shitet

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
09 Jan 18:11 Vetura , Gjakovë

Volvo XC60 - (I sapoardhur nga Suedia)

18 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 22:30 Vetura , Prishtinë

Volvo XC60 B4 Mild Hybrid Diesel Plus Bright_Full Option

60 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Jan 10:44 Vetura , Mitrovicë

FLM Merrjep U SHIT VOLVO XC60 AWD D5 AUTOMATIK

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Dhj 20:09 Vetura , Prishtinë

Shes veture volvo xc60

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Dhj 15:37 Vetura , Prishtinë

VOLVO XC60 / D4 AWD / 2.4 DIESEL / 4X4 / RKS / NGA CH

19 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Dhj 20:15 Vetura , Gjakovë

volvo

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Dhj 14:36 Vetura , Prishtinë

VOLVO XC60 / D4 AWD / 2.4 DIESEL / 4X4 / NGA ZVICRRA

19 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Dhj 11:33 Vetura , Prishtinë

VOLVO XC60 Rdesign D4 AWD

16 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 13:09 Vetura , Prishtinë

Volvo XC60

45 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
20 Korr 00:19 Vetura , Lipjan

shitet volvo XC 60 R-Design 17.000 km

24 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Korr 22:33 Vetura , Skenderaj

Shitet xhipi xc 60

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 20:28 Vetura , Gjilan

Shitet Volvo Cx 60

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 22:19 Vetura , Prishtinë

Volvo XC 60 D4 2WD

21 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 23:20 Vetura , Pejë

shitet vetura volvo

16 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Shk 16:08 Vetura , Gjakovë

Shitet Volvo XC60

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 23:16 Vetura , Prishtinë

Në shitje!

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Dhj 12:14 Vetura , Prishtinë

Në Shitje!

14 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Dhj 20:58 Vetura , Prishtinë

Në shitje!

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Nën 02:21 Vetura , Prizren

Volvo

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 19:13 Vetura , Mitrovicë

Volvo XC60 2021

50 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Nën 19:13 Vetura , Mitrovicë

Volvo XC60 2021

50 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Gush 12:03 Vetura , Prishtinë

Shes volvo xc60

18 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
19 Gush 11:55 Vetura , Prishtinë

Shes volvo xc60

18 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
18 Gush 15:27 Vetura , Prishtinë

Volvo xc 60

18 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
10 Gush 19:30 Vetura , Ferizaj

Volvo XC60

10 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 19:10 Vetura , Prishtinë

Volvo

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Korr 14:03 Vetura , Zveçan

Shes

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Korr 14:03 Vetura , Zubin Potok

Shes

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Korr 13:51 Vetura , Shtërpcë

Shes

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Korr 13:51 Vetura , Leposaviq

shes

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Korr 13:51 Vetura , Vushtrri

Shes

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Korr 13:43 Vetura , Viti

shes

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Korr 13:43 Vetura , Therandë

shes

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Volvo XC 60 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione