Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Volvo | V40

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Volvo V40 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:35 Vetura , Mitrovicë

volvo benzin pa dogan

650 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:28 Vetura , Mitrovicë

Volvo V40 T2 R-Design.

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 17:46 Vetura , Prishtinë

Volvo V40 Benzin

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 11:36 Vetura , Ferizaj

Volvo V40 Sport 200 Heico ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 17:45 Vetura , Ferizaj

Shes

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 13:01 Vetura , Ferizaj

volvo

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Shk 20:51 Vetura , Mitrovicë

Shitet Vollvo 40 Dizel 1.9 turbo(110 Pes) viti 2002.

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
29 Jan 18:45 Vetura , Mitrovicë

Volvo 2.0 benzin pa dogan e kompletume krejt me katalizator

950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Dhj 19:23 Vetura , Prizren

shitett

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Dhj 00:21 Vetura , Besianë

Volvo V40 1vit RKS

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Sht 12:58 Vetura , Mitrovicë

Shes pjes per volvo v40 2.0 turbo benzin

500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Sht 21:26 Vetura , Pejë

SHITET VOLVO 1.8 BENZIN VITI 1998

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
01 Sht 20:44 Vetura , Therandë

Shitet pa dogan

700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 14:52 Vetura , Pejë

Shes volvo v40 me defekt

800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Gush 13:59 Vetura , Prishtinë

Shes Volvo v 40 Caravan

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
23 Maj 18:49 Vetura , Therandë

Shitet volvo V40 pa dogan

650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 09:23 Vetura , Therandë

shitet volvo v40 pa dogan

700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 16:13 Vetura , Therandë

Volvo v40 1.9

1 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 18:56 Vetura , Prishtinë

Volvo V40

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Shk 09:22 Vetura , Gjilan

Volvo V40 2.0T 2004 Facelift

1 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Dhj 09:14 Vetura , Pejë

volvo

1 650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
17 Dhj 22:17 Vetura , Ferizaj

Volvo 2,0 benzin

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
26 Nën 11:45 Vetura , Ferizaj

Shes volvo v40 2.0 turbo benzin 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 12:30 Vetura , Ferizaj

Volvo V40 Dizell

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Tet 20:46 Vetura , Prishtinë

Volvo v40 1.9 Turbo Dizell Intercoller Rks 4 muj

2 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Tet 17:22 Vetura , Ferizaj

Shes pjes per volvo v40 s40 1998-2004

500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
04 Tet 14:11 Vetura , Ferizaj

VOLVO V40

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 14:07 Vetura , Rahovec

Makin

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Sht 14:15 Vetura , Rahovec

Vetur

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
29 Gush 17:37 Vetura , Skenderaj

Shitet kerri

1 190 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 16:20 Vetura , Gjilan

Shes VOLVO V40 pa dogan!

700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Gush 13:22 Vetura , Skenderaj

Shitet volvo v40

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Korr 00:11 Vetura , Ferizaj

Volvo v40,2003,1.9 Dizel,Regjistrim 1 vit, Klim

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
02 Korr 13:01 Vetura , Ferizaj

Shes pjes per volvo v40 s40 1998-2004

Viti: 2003
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
19 Qer 12:03 Vetura , Ferizaj

Volvo V40,Karavan,Viti 2003, 2.0 Dizel,Klim

2 800 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Qer 19:35 Vetura , Prizren

Volvo v40 1.9 renault motor

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
12 Qer 23:06 Vetura , Therandë

Shitet

2 300 EUR

07 Maj 03:36 Vetura , Ferizaj

shes makinen

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 20:28 Vetura , Pejë

pa asni defekt

840 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 20:19 Vetura , Pejë

gjendje trregullt

900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 21:40 Vetura , Pejë

ngjendje perfekte

1 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 17:26 Vetura , Pejë

gjendje trregullt

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 22:17 Vetura , Pejë

gjendje trregullt

1 400 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Mar 16:14 Vetura , Besianë

Volvo v40

1 900 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 22:44 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet vollvo v40 049419712

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Shk 18:33 Vetura , Viti

Shes volvo n gjendje te regullt PA DOGAN

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Jan 12:15 Vetura , Viti

Shes volvo n gjendje te rregullt PA DOGAN

Viti: 2000
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
31 Jan 00:09 Vetura , Fushë Kosovë

Volvo V40 1.9 Disel 1999 RKS

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Jan 11:09 Vetura , Gjilan

Volbo v40 2001

405 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Volvo V40 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione