Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Volvo | V50

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Volvo V50 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:34 Vetura , Prishtinë

VOLVO V50 2.4D5 AUTOMATIK FACELIFT I DOGANUAR

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:14 Vetura , Prishtinë

Shes volvo v50 disel 2010

5 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:17 Vetura , Vushtrri

Volvo V50 1.6 Diesel

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 13:15 Vetura , Prishtinë

Volvo v50

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Mar 13:03 Vetura , Mitrovicë

Volvo V50 vp 2007 dizel

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Jan 12:46 Vetura , Prizren

Volvo v50

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 13:29 Vetura , Artanë

Okazion****

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 20:08 Vetura , Prizren

shitet

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 23:03 Vetura , Prizren

shitet

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Jan 22:46 Vetura , Prizren

shitet

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Jan 22:35 Vetura , Prizren

shitet

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Nën 10:08 Vetura , Prishtinë

Shitet volvo

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 22:54 Vetura , Vushtrri

Volvo

6 000 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Tet 22:11 Vetura , Vushtrri

Volvo v50 1.6

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 00:01 Vetura , Prishtinë

Shes Volvo V50 2.0 DIESEL 2006- 10 MUAJ RKS

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Tet 11:23 Vetura , Prishtinë

Volvo 2.0d automatik 2009

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Tet 11:08 Vetura , Prishtinë

Volvo v50

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Tet 17:02 Vetura , Gjakovë

Shitet vetura.

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Sht 23:15 Vetura , Pejë

Shesë

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Sht 19:03 Vetura , Pejë

shitet volvo v50 dizel

1 350 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Gush 16:24 Vetura , Vushtrri

Volvo v50 2.0 dizel 2007

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Korr 11:52 Vetura , Prishtinë

Shitet Volvo V50

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Korr 11:52 Vetura , Prishtinë

Shitet Volvo V50

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Korr 00:23 Vetura , Prishtinë

Volvo 2.0d automatik 2009

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Qer 14:54 Vetura , Prishtinë

Volvo 2.0d automatik

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 15:15 Vetura , Mitrovicë

Volvo v50 shum e mir

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 18:27 Vetura , Prishtinë

V50 2.0 automatik

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 20:48 Vetura , Vushtrri

Volvo

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 17:37 Vetura , Kastriot

Volvo v50

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Maj 17:20 Vetura , Kastriot

volvo v50

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Pri 18:05 Vetura , Prizren

Volvo

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 14:28 Vetura , Prishtinë

Volvo v50 u shit

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Shk 14:27 Vetura , Prishtinë

Volvo V50 u shit

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Shk 10:10 Vetura , Gjilan

shes volvo v50 gjendje perfekte

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 22:08 Vetura , Prizren

Volvo

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Tet 14:19 Vetura , Ferizaj

VOLVO V50

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 11:13 Vetura , Prizren

Volvo

4 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 23:34 Vetura , Ferizaj

Volvo

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Sht 18:17 Vetura , Prizren

Volvo

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 01:47 Vetura , Ferizaj

volvo 2.0 dizel

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Sht 05:03 Vetura , Ferizaj

volvo v50 2.0 dizel 6 shpejtsi

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Sht 05:03 Vetura , Ferizaj

volvo v50 2.0 dizel 6 shpejtsi

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Sht 05:03 Vetura , Ferizaj

volvo v50 2.0 dizel 6 shpejtsi

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Sht 05:03 Vetura , Ferizaj

volvo v50 2.0 dizel 6 shpejtsi

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Gush 17:33 Vetura , Prishtinë

Volvo V50 momentum full

1 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Korr 12:26 Vetura , Therandë

Volvo v 50

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Korr 21:21 Vetura , Kastriot

veture volvo v50

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Korr 19:11 Vetura , Kastriot

Volvo v50

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Pri 17:53 Vetura , Prishtinë

VOLVO V50 1.6 dizel

3 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Pri 11:05 Vetura , Prishtinë

Volvo v50 2.0 Diesel

4 099 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Volvo V50 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione