Vushtrri | Makina | Vetura | VW Volkswagen

Golf , 3458
Passat , 1291
T3 , 74
T4 , 317
T5 , 65
T6 , 3
181 , 4
Amarok , 3
Beetle , 7
Bora , 100
Buggy , 5
Caddy , 512
CC , 11
Crafter , 6
Eos , 5
Fox , 8
Jetta , 131
LT , 18
Lupo , 10
Phaeton , 6
Polo , 198
Routan , 1
Scirocco , 1
Sharan , 41
T2 , 89
Tiguan , 20
Touareg , 40
Touran , 291
up! , 2
Vento , 62
XL1 , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 10:37
Linku:
,

VW Golf DSG new model

15 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 18:03 Shitorja ,

GOLF 5PLUS DIESEL 2.0 TDI MANUEL RKS EXTRA I RUJT PA VREJTJE

5 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:00 Shitorja ,

PASAT DIESEL 1.9 TDI MANUEL RKS NE GJRNDJE PERFEKTE

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:16 ,

VW Golf VI 2.0TDI "TEAM-HatchBack" RKS 8 Muaj V.p-2010 EXTRA

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:03 ,

KOMBI t4 1.9 DISEL 1VIT RKS

2 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:02 ,

Golf 5, 1.9 tdi,viti 2004

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:10 ,

GOLF 4 1.9 TDI 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:10 ,

GOLF 5 2.0 TDI AUTOMATIK DSG F1 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:09 ,

TOURAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG NAVIGACION 7 ULSE ME NXEMJE

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:08 ,

GOLF 7 2.0 TDI GTD 184ps

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:08 ,

GOLF 7 1.6 TDI PA DOGAN I PO SA ARDHUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:05 ,

GOLF 6 PLUS 1.6 TDI 2011 PA DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:55 ,

SHES OSE NDRROJ PASAT B4 DIZEL V.P 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:54 ,

SHES GOLF 3 TURBO DIZEL SHUM I RUJTUM

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:45 ,

SHES PASSAT 1.9 TDI(I) TE KUQE RKS SHUM I RUJTUM

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:44 ,

SHES PASSAT 1.9 DIZEL ME MATORR TE GOLF 4 RKS SHUM I RUJTUM

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:44 ,

SHES PASSAT 1.9 TDI (I) TE KUQE AUTOMATIK RKS I RUJTUM

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:43 ,

SHES PASSAT 2.0 DIZEL RKS V.P 2006 SHUM I RUJTUM

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:29 ,

Passat 2.0 Tdi Dsg / Bluemotion

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:30 ,

Golf 4 1.9TDI

4 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:11 ,

TOURAN DIESEL 1.9 TDI RKS 7 MUAJ CLIMATRONIK

4 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:59 ,

GOLF 4 ARL FABRIKISHT VITI 2003 RKS 10 MUAJ 1.9 TDI

4 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:58 ,

GOLF 5 GT SPORT DIESEL 2.0 TDI SHIBER FULL OPCIONE

5 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:58 ,

GOLF 4 DIESEL 1.9 TDI VITI 1999 SAKT CLIMATRONIK

3 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:58 ,

Shitet pikapi 7muj Rks

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:50 ,

GOLF 7 GTD FABRIKISHT SOUND SYSTEM AUTOMATIK 184 PS

15 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:40 ,

Golf 4,1.9 tdi,pacifik 2003

3 510 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:22 ,

Polo 1.9 tdi

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:19 ,

SHITET PLLACI rrug kryesore Prishtine-Mitrovice per BIZNES

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:10 ,

Kombi Transporter

4 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:10 Shitorja ,

SHITUR....

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:28 ,

Golf 6+ /,Viti - 2011

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:21 ,

Fellne 15 Coll me Goma per Golf 3 Golf 2 Passat opel Astra

155 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 12:10 ,

Boshpomp per Golf 4 1.9 TDI

55 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:09 ,

Passat 1.9 TDI AUTOMATIK KlimTronike RKS ☎️ 044808024

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:07 ,

Golf 3 1.9 Dizel i Thjesht RKS ☎️ 044808024

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:06 ,

Fellne 15 Coll 195.65.15 per Golf 3 Golf 2

Viti: 2003
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 11:29 ,

Shes golf 2sh 1.9 tdi

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:16 ,

SHES CEDDY 1.9 TDI I REGJISTRUAR RKS

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:51 ,

GOLF 4 1.9 TDI RKS 2 MUJ KLIM FUNKSIONALE GOMA TE REJA IRI

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:49 ,

GOLF 4 1.9 TDI 2002 RKS EDITION KLIM XHAMA ME RRYM I RI

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:49 ,

Shitet

1 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:38 ,

VW Transporter T5

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:16 ,

TOURAN

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:51 ,

Golf 6 TDI 2.0 RKS

7 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:50 ,

Passat B7 2.0 Autoamtik

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:50 ,

Golf 6 2.0 RKS Manuall

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:40 ,

Ceddy 2.0 SDI RKS

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:36 ,

Golf 3 Dizell ështe 190mi km rexhistrimi rks 1998 Full extra

1 750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:27 Shitorja ,

VW POLO 6R 1.4 GTI 2012 180 PS

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione