Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Besianë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Besianë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Besianë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 21:28 ,

SHITET SHTEPIA NE PODUJEVE

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 21:14 ,

38.Shitet shtepia ne Podujeve

85 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 21:09 ,

SHTEPIA NE SHITJE ME TRUALL

145 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 21:09 ,

38.Shitet shtepia ne Podujeve

85 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 21:00 ,

38..Shitet shtepia ne Podujeve

85 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 20:48 ,

Caddy 2.0 sdi Frigo viti 2006 me klim ac me dogan

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:27 ,

GOLF 7 AUTOMATIK 1.6 TDI 2013

11 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:27 ,

CITROEN C3 AUTOMATIK 2012 -1.4 HDI

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:27 ,

CADDY 2.0 SDI 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:19 ,

Caddy 1.9 TDI-2009 Automatic DSG me klim

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:13 ,

TOUARAN R LINE 2.0 TDI-140 ps Automatic DSG viti 2010

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:00 ,

urgent shporet punpa edhe tablet

55 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 19:17 ,

Caddy 2007 viti 1.9 tdi Me Klimm

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:17 ,

MERCEDES C220 CDTI RKS V.P 2002 AVNGARD

4 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 18:17 ,

MERCEDES A 200 AUTOMATIK RKS V.P 2005 AVANGARD

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 18:17 ,

POLO 1.3 B RKS 03.2023 V.P 1998 ME KLIM

1 650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:17 ,

GOLF 7 1.6 TDI AUTOMATIK V.P 2014 ME DOGAN FAKTUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:17 ,

LUPO 1.4 B RKS VITI 2003 KLIM AC ABT

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:17 ,

GOLF 7 2.0 TDI AUTOMATIK F1 DISTRONIK FULL

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:17 ,

POLO 1.9 TDI 6 SHPEJSI V.P 2005 RKS 12.2022 KLIM AC

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:17 ,

CADDY 1.9 TDI VITI 2008 ME DOGAN ME KLIM

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:17 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI 77 KW 105 PS RKS 08.2022

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Besianë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione