Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mitsubishi

3000 GT , 7
ASX , 31
Canter , 6
Carisma , 80
Colt , 100
Cordia , 2
Cosmos , 2
Diamante , 4
Eclipse , 12
Galant , 76
Galloper , 14
Grandis , 8
L200 , 201
L300 , 49
L400 , 7
Lancer , 39
Mirage , 1
Montero , 8
Outlander , 53
Pajero , 325
Pick-up , 4
Santamo , 4
Sapporo , 3
Space Star , 61
Starion , 8
Tredia , 2
05 Tet 19:28 ,

Veture

450 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Tet 18:24 ,

Mitsubishi 1.8 benzin

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Sht 19:15 ,

mitsubishi

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 19:28 ,

Mitsubishi Space Star -02

900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Sht 13:28 ,

Mitsubish Space Wagon 6 ulse -02

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Sht 20:43 ,

shes mitsubishi spacestar 1.9 DID

4 199 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Sht 15:39 ,

golf 2

1 300 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Sht 19:37 ,

Ndrroj veturen- Shtoj pare

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 20:37 ,

Mitsubishi Lancer

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Sht 11:47 ,

Mitsubishi Galloper -00

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Gush 12:31 ,

Mitsubishi COLT CZC 1.5

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
18 Gush 12:23 ,

Mitsubishi Colt CZC 1.5 Benzin

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
18 Gush 11:46 ,

MITSUBISH -88

600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Gush 18:54 ,

mitsubish

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Gush 20:08 ,

Mitsubishi Colt 1.4 -89

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Gush 16:17 ,

Mitsubishi Pajero

4 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim