Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Citroën | Grand C4 Picasso

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Citroën Grand C4 Picasso | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:14 Shitorja Vetura , Ferizaj

Citroen C4 Grand Picasso – 1.6 HDI, Automatik

6 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:42 Vetura , Viti

CITROËN C4 PICASSO 1.6 E- HDI 2013 AUTOMATIK DOGAN TE PAGUAR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:19 Vetura , Prishtinë

CITROEN C4 GRAND PICASO 2.0HDI 150PS AUTOMATIK

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:29 Vetura , Lipjan

Citroen C4 me 7 Ulese ***Nderrime***

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 02:14 Vetura , Prishtinë

Citroen Pikaso C4

6 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 09:50 Vetura , Ferizaj

Citroen C4 Grand Picasso 1.6 eHDI Facelift Automatik -2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 16:30 Vetura , Prishtinë

CITROEN C4 PICASSO FACELIFT EXLUSIVE 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 08:37 Vetura , Prizren

Citroen C4 Picasso

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Mar 22:00 Vetura , Prizren

Shitet me cmim te arsyeshem

1 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 17:35 Vetura , Prishtinë

Citroen C4 Grand Picasso

14 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Shk 12:06 Vetura , Prishtinë

Shitet Citroen C4 Grand Picasso

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 01:28 Vetura , Ferizaj

Citroen picaso 2.0 disel

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Tet 23:37 Vetura , Prishtinë

Citroen grand picasso

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Sht 08:09 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLONI ERDI

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Sht 20:01 Vetura , Vushtrri

Citroen C4 Grand Picasso 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Gush 22:11 Vetura , Ferizaj

Shitet Citroen c4 Picasso

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 09:59 Vetura , Gjilan

Citroen C4 picasso

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Korr 19:02 Vetura , Gjilan

Citroen C4 picasso

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Korr 15:19 Vetura , Gjilan

Citroen C4 picasso

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Korr 18:19 Vetura , Ferizaj

Citroen C4 Picasso 1.6 e HDI automatik 7 ulse

3 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Qer 13:03 Vetura , Kaçanik

Veturë

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 13:19 Vetura , Prishtinë

Citroen C4 GrandPicasso 1.6 HDI 80kw

3 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 05:05 Vetura , Ferizaj

CITROEN C4 PICASSO 1.6 E-HDI 7 ULSE 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Jan 15:49 Vetura , Viti

U shittt. Citroen c4 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Dhj 09:46 Vetura , Vushtrri

c4 grand pikaso 2.0 hdi automatik

5 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 10:20 Vetura , Ferizaj

Shes citroen picaso 7 ulse 1.6 automatik 044999242

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 07:23 Vetura , Pejë

Përshkrim

5 001 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Nën 16:21 Vetura , Prishtinë

I Shitur flm merrjep

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 21:32 Vetura , Pejë

Citroen peugeot

5 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Korr 00:07 Vetura , Prishtinë

Shitet citroen c 4 pikaso

5 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Korr 15:31 Vetura , Prizren

Citroen

3 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Korr 19:45 Vetura , Prizren

Citroen

3 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Korr 12:23 Vetura , Pejë

Citroen C4 Grand Picaso

12 500 EUR

19 Korr 09:55 Vetura , Ferizaj

shitet

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Qer 23:13 Vetura , Prishtinë

Citroën

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 20:13 Vetura , Prishtinë

C4 grand Picasso

1 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 18:07 Vetura , Prizren

Shes veturen c4 Picasso gjendje prefekt

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 11:34 Vetura , Prishtinë

Picasso

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 17:09 Vetura , Gjilan

Citroen C4

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Maj 15:05 Vetura , Prishtinë

Citroën

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 02:09 Vetura , Prizren

CITROEN C4 PICASSO 1.6 HDI AUTOMATIK 7 ULESE

6 300 EUR Price Reduced

11 Maj 20:44 Vetura , Prishtinë

Shitet ose bëjm edhe ndrrim

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 20:23 Vetura , Gjilan

Shitet ose bëjm edhe ndrrim

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 13:20 Vetura , Gjilan

Citroën C4 picasso

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 08:44 Vetura , Prishtinë

shitet

2 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Mar 17:15 Vetura , Drenas

Shes

3 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 04:39 Vetura , Ferizaj

Vetur

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Mar 11:34 Vetura , Ferizaj

Vetur

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Dhj 22:28 Vetura , Gjilan

Ctroen C4 Grand Pikaso

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Dhj 14:53 Vetura , Ferizaj

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Citroën Grand C4 Picasso | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione