Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Hyundai | i20

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Hyundai i20 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:24 Vetura , Gjakovë

Hyndai i20 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:25 Vetura , Gjilan

HYUNDAI I20

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:16 Vetura , Prishtinë

Hyundai i20B. 2011. Klima AC.

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 21:54 Vetura , Ferizaj

Hyundai I20 1.4 Dizell 4 Cilindra

6 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 16:29 Vetura , Mitrovicë

Hyundai 1.6 disel 2009

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 15:48 Vetura , Drenas

Hyondai i20 dizell

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Jan 17:36 Vetura , Ferizaj

Hyundai i20 1.2 Benzine

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Dhj 20:19 Vetura , Gjilan

Vetura e Doganuar

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Nën 07:56 Vetura , Gjakovë

Hyundai i20 2009

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Qer 11:38 Vetura , Prishtinë

Hyundai i20 / 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 23:25 Vetura , Klinë

Hyndai i 20 go

4 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 09:26 Vetura , Ferizaj

Shitet Hyndai

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Maj 20:33 Vetura , Ferizaj

Shitet Hyndai

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Maj 20:20 Vetura , Gjakovë

Hyunday i20

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Jan 02:22 Vetura , Gjilan

Hyundai i20 1.2

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Sht 02:08 Vetura , Prishtinë

Hyundai i20 2013 1.2 Benzin 94 000 Kilometer

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
23 Sht 22:36 Vetura , Prishtinë

Hyundai i20 2013 1.2 Benzin. 94 000

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
02 Sht 12:25 Vetura , Gjilan

SHITET VETURA HYUNDAI i20

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Qer 11:40 Vetura , Prizren

Shes hyundai i20 1.3 benzin 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Qer 21:44 Vetura , Viti

pjes Hyundai i20

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Maj 23:48 Vetura , Mitrovicë

Hyundai i20

2 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 02:14 Vetura , Lipjan

Shitet hyndai i20

4 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Maj 23:34 Vetura , Prizren

Shitet Hyundai i20

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Mar 18:59 Vetura , Prizren

Shitet hyundai i20 2012

5 100 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Mar 09:03 Vetura , Burim

Shitet hyundai i20

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
14 Jan 12:28 Vetura , Ferizaj

Hyndai I20 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Nën 06:37 Vetura , Lipjan

Hyndai i20 -2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Nën 18:13 Vetura , Prishtinë

Hyndai i20 -2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Nën 06:33 Vetura , Lipjan

Hyndai i20 -2012

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Nën 17:23 Vetura , Prishtinë

Hyndai i20 -2012

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Nën 16:31 Vetura , Prishtinë

Hyndai i20 -2012

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Nën 13:37 Vetura , Prishtinë

Hyndai i20 -2012

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Nën 12:55 Vetura , Prishtinë

Hyndai i20 -2012

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Nën 12:47 Vetura , Lipjan

Hyndai i20 -2012

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Tet 19:00 Vetura , Lipjan

Hyndai i20 -2012

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Tet 18:47 Vetura , Lipjan

Hyndai i20 -2012

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Tet 18:04 Vetura , Lipjan

Hyndai i20 -2012

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Tet 17:55 Vetura , Lipjan

Hyndai i20

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Tet 17:55 Vetura , Lipjan

Hyndai i20

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Tet 19:52 Vetura , Lipjan

Hyndai i20

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Tet 18:22 Vetura , Lipjan

Hyndai i20

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Tet 18:03 Vetura , Lipjan

Hyndai i20

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Tet 06:44 Vetura , Lipjan

Hyndai i20

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Tet 19:53 Vetura , Lipjan

Hyndai i20

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Tet 18:56 Vetura , Prishtinë

Hyndai i20

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Tet 18:26 Vetura , Prishtinë

Hyndai i20

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Tet 18:13 Vetura , Prishtinë

Shitet

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Tet 18:13 Vetura , Prishtinë

Shitet

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Tet 18:04 Vetura , Prishtinë

Shitet

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Tet 17:56 Vetura , Lipjan

Shitet

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Hyundai i20 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione