Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | 280

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz 280 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:29 Vetura , Prishtinë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 12:52 Vetura , Prishtinë

Bateria për vetura-kamiona

Viti: 2022
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Mar 20:08 Vetura , Malishevë

Shiten fellnet 17she per Mercedes

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Mar 10:39 Vetura , Pejë

MERCEDES BENZ E280 CDI EVO ME TABELA TE ZVICRES EURO 4

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Mar 12:34 Vetura , Ferizaj

SHES E 280 CDI EVO

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 14:52 Vetura , Prizren

Mercedes 316 CDI VP 2003 RKS 1 vit

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
24 Shk 12:34 Vetura , Prishtinë

TRANSPORT

Viti: 2004
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
13 Shk 09:49 Vetura , Gjakovë

Mercedes - Oldtimer

27 000 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Shk 17:39 Vetura , Ferizaj

Shitet vetura

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Shk 18:52 Vetura , Ferizaj

Shitet

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Shk 14:37 Vetura , Vushtrri

shes fellne 15 she mercedes 190

250 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Shk 21:14 Vetura , Ferizaj

Trim

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Nën 09:21 Vetura , Mitrovicë

Mercedes

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Nën 17:05 Vetura , Prizren

Mercees

10 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Nën 18:55 Vetura , Artanë

Mercedes Evo

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 12:00 Vetura , Malishevë

Mercedes benz

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 17:22 Vetura , Vushtrri

Mercedes Benz E 280 Evo

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 17:52 Vetura , Prishtinë

Mercedes e280 rks 1 vit

7 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Tet 22:21 Vetura , Vushtrri

MERCEDES E280 VITI 2005 AUTOMATIK

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Sht 01:48 Vetura , Prishtinë

Shes pjes per E280

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Sht 14:42 Vetura , Vushtrri

Shes minibus mersedec 2.4 matorrin origjinal vetin qmimi me

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Gush 22:48 Vetura , Therandë

shitet

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Gush 20:50 Vetura , Besianë

Mercedes

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 10:39 Vetura , Lipjan

SHITET MINI BUSI ME 25ULSE NE SUPER GJENDJE

4 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Qer 18:03 Vetura , Gjakovë

ML 280 CDI Viti 2006 4 Matic Gjendje prefekte

1 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Qer 22:28 Vetura , Ferizaj

Sprinter kombi

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
06 Qer 23:51 Vetura , Vushtrri

Shitet Ml 280 CDI EDITION VITI 2008

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 23:32 Vetura , Besianë

shitet mercedes benz 280 avangard

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Maj 08:27 Vetura , Deçan

AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 10:44 Vetura , Gjakovë

shitet mercedes benz 280d i vitit 76

8 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Mar 17:02 Vetura , Lipjan

Mercedes benz E clas

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 23:25 Vetura , Mitrovicë

Mercedes EVO280/CDI Automatik Rks

6 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 23:20 Vetura , Prishtinë

Shitet mercedes e 280 evo look kerr per marakli

7 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 17:05 Vetura , Besianë

Shes mercedis 2,8 dizell rks 8 muj

2 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Shk 00:13 Vetura , Prizren

Mercedes 208D

2 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
21 Shk 00:11 Vetura , Prizren

Mercedes benz 208d

2 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
20 Shk 17:11 Vetura , Besianë

shes benzin ne super gjendje pa dogan

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 21:25 Vetura , Besianë

shes benzin 3.0 evo pa dogan

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Shk 09:23 Vetura , Lipjan

Shes Mercedes Evo 280D Autoamtik Viti2008 Gjendje perfekte

5 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Jan 19:36 Vetura , Malishevë

Mercedes-Benz

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 14:38 Vetura , Shtime

Shitet sprinteri

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Nën 12:05 Vetura , Prizren

Mercedes Ml 049 567 443

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Nën 19:44 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Vetura Mercedes-Benz 280 elegance

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Nën 11:46 Vetura , Gjilan

Mercedes 280

6 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Nën 04:55 Vetura , Prishtinë

mercedes ml 280 cdi 4 matik viti 2007 rks full

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 13:38 Vetura , Ferizaj

Shitet OLD-TIMER Mercedes 280SE

38 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
02 Nën 10:33 Vetura , Vushtrri

shes mercedes ml280 viti 2006 rks 11 muj

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Tet 18:14 Vetura , Prishtinë

Mercedes Ml 280

8 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Tet 22:08 Vetura , Prizren

Mercedes-bens

7 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz 280 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione