Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Makina , 541583
Elektronika , 168217
Vendbanime , 151625
Biznes dhe punë , 120707
Të tjera , 66158
28 Tet 18:58
Linku:
,

Pasat 2.0 DSG

6 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 02:48 ,

BANDASHA OPELL 17 COLL

245 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 02:48 ,

Rent a car

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 02:48 ,

Audi A5 2011/ Automatic

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:47 ,

Audi A5 Automatic / 2011

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:47 ,

Audi A5 Automatic / 2011

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:47 ,

Opel Astra 1.6 Benzin 2015 manuel RKS

6 930 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 02:47 ,

CITROEN C4 PICASSO DIZELL 2007 1 VIT RKS PERFEKT

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim