Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Makina , 741367
Elektronika , 225135
Patundshmëri , 212461
Biznes dhe punë , 192240
Të tjera , 111700

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

23 Sht 16:21
Linku:
Shërbime Të tjera , Prishtinë

Aparata kunder lageshtisë me qira

1 EUR

22 Sht 19:56
Linku:
Vetura , Prishtinë

Sprinter

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

Sot 10:03 Vetura , Vushtrri

Passat B8 2.0 TDI 150 ps Autmatik DSG

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:03 Vetura , Prishtinë

CITROEN C4 1.6 E-HDI ME DOGAN HOMOLOGIM LEDA - 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:03 Banesa , Gjilan

2+1 SHENGJIN HOTEL WILSON

170 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 10:03 Vetura , Ferizaj

Audi A2 - 1.4 TDI (Dizell) 045693540

2 900 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:03 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Arberia 1+1

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 10:03 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Arberia 1+1

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 10:03 Banesa , Prishtinë

Banes ne shitje ne lagjen te Qafa 2+1

98 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 10:03 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa ne lagjen Arberia_2+1

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 10:03 Banesa , Prishtinë

Banese ne shitje ne Qender_1+1

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 10:03 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Pejton 1+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 10:03 Vetura , Ferizaj

AUDI A8 L 3.0 TDI

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:03 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen 4 LIullat 1+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 10:03 Vetura , Mitrovicë

Touran 2.0 Tdi Automatik Dsg,Navi,Acc Senzora

145 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 10:03 Vetura , Ferizaj

VOLVO XC90 2.4 DIZELL AUTOMATIK 7 ULSE

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:03 Banesa , Prishtinë

Banese ne shitje ne lagjen Mati 1_2+1

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 10:03 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Pejton 3+1

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 10:03 Vetura , Prishtinë

Nissan Juka 1.6 DIG-T Accenta Automatik - 4x4- Nga Zvicra

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:03 Vetura , Prishtinë

Opel Mokka 1.6 CDTI Automatik Cosmo- 150 mije km-nga Zvicra

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:03 Vetura , Prishtinë

Bmw X1 25d 2.0 Automatik X-drive M Packet nga Zvicra

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:03 Vetura , Pejë

Ford Fiesta 1.3B i Doganuar rks Vp 12 - 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:03 Vetura , Ferizaj

GOLF 7 2.0 TDI R-LINE HIGHLINE

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:03 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Dardania 2+1

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Online
Sot 10:03 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne rrugen B 2+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 10:03 Vetura , Prishtinë

Audi A1 1.4 TFSI Sportback Automatik-Nga Zvicra

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:03 Vetura , Ferizaj

MERCEDES BENZ E220d

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:03 Banesa , Prishtinë

Banesë me qira në Dardani

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 10:03 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne lagjen Arberia

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 10:03 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Ferizaj

Imt 539

Sot 10:03 Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa 3 dhomshe 82m2 kati 8 Mati 1

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 10:02 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 3 dhomeshe në Prishtina e Re

91 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 10:02 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet garsonjere në Fushe Kosove me 46.72m2

33 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 10:02 Banesa , Prishtinë

- Banesa në SHITJE Prishtine -ju ofrojm për shitje banes

950 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 10:02 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa ne qender te qytetit

205 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 3
Sot 10:02 Banesa , Fushë Kosovë

��Shitet banesa 3 Dhomshe në Fushë Kosovë

52 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 10:02 Banesa , Fushë Kosovë

-Banese ne SHITJE Fushë Kosovë - prej 104m

620 EUR

Numri i dhomave: 3

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione