Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | BMW | Seri 3

315 , 20
316 , 680
318 , 1826
320 , 4224
323 , 89
324 , 111
325 , 580
328 , 147
330 , 534
335 , 89

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:16 ,

BMW E46 2.0DIZEL 2004 FACELIFT RKS GJENDJE PREFEKTE

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:16 ,

Bmw e46 330d

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:15 ,

Bmw e36 316i

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:15 ,

Bmw 3 Extra e ruajtur

2 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 15:15 ,

BMW 320 Disel 2.0 RKS 3 Muj KlimTronike ☎️ 044808024

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:04 ,

BMW Xdrive

2 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:57 ,

BMW Seria 3 2.0 Diesel Automatik 2017 RKS i parë n’KS

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:57 ,

BMW 320 D X-Drive 2014 Automatik vetem me Dogan

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:56 ,

SHES BMW 318 BENZIN E DOGANUAR RKS 8 MUJ 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:54 ,

BMW GT 318 2015 AUTOMATIK ME DOGANE

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:45 ,

BMW 318 - DIZELL 2.0 -RKS - VITI 2009 -

6 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:44 ,

Bmw F30 Luxory Automatik RKS Janar 2023 me TPL

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:43 ,

Shitet Bmw 320D

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 14:32 ,

BMW GT 320D - 2.0 DIZELL - AUTOMATIK 8M - VITI 2014 - RKS -

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:18 ,

bmw 320 dizel 4×4 automatik 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:18 ,

BMW 320 Xdrive 2012

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:06 ,

BMW 318d GT 2017 - FACELIFT -

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:06 ,

BMW 3 GT 2017 - FACELIFT -

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:59 ,

Bëjm blerjen e vetures BMW

Viti: 2002
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 13:52 ,

BMW 320D 2001 REGJISTRIM 10 Muaj

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:43 Shitorja ,

2015 BMW 320d Luxury Line

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:35 ,

Shitet BMW 320

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:33 ,

Blejm Vetura Rks Aksidentuar Defekt Pa Dogan Etj

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 11:44 ,

BMW 316 AUTOMATIK

13 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:43 ,

BMW 335i E93 AUTOMATIK M-Packet Sport I doganuar

13 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:43 ,

Shitet-ndrrohet-Bmw-320-Dizell-02-Klim me regjistrim

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:41 ,

BMW 318 AUTOMATIK. 2012

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:40 ,

BMW 318 AUTOMATIK.

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:56 Shitorja ,

Bmw 320d ������������

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:49 ,

BMW 320D

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:45 ,

BMW 1.8 318E 1986

Viti: 1986
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:43 ,

shiten 25 ari ferizaj

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:43 ,

BMW 330D AUTOMATIK/TIPTRONIK VP 2002

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:29 ,

Bmw 320 dizell klimatronik

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:29 ,

BMW 3 2.0D Automatik e doganuar

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:28 ,

BMW 318 GT 2015 ��������

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:22 ,

Bmw 3

8 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione