Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 1544
Aixam , 397
Alfa Romeo , 1931
Alpina , 316
Artega , 151
Audi , 21916
BAIC , 4
Bentley , 72
BMW , 15851
Brilliance , 27
Bugatti , 66
Buick , 35
Cadillac , 101
Chevrolet , 600
Chrysler , 622
Citroën , 6210
Corvette , 23
Dacia , 204
Daewoo , 326
Daihatsu , 124
DeTomaso , 4
Dodge , 176
Ferrari , 75
Fiat , 8776
Ford , 9230
Great Wall , 31
GMC , 95
Grecav , 22
Honda , 490
Hummer , 50
Hyundai , 1513
Infiniti , 27
Isuzu , 137
Jaguar , 276
Jeep , 968
Kia , 1101
Königsegg , 14
KTM , 27
Lada , 187
Lancia , 305
Land Rover , 1329
Landwind , 4
Lexus , 31
Ligier , 6
Lincoln , 52
Lotus , 11
Maserati , 28
Maybach , 7
Mazda , 1017
Mercedes-Benz , 35667
MG , 90
MINI , 597
Mitsubishi , 1267
Morgan , 10
Nissan , 1992
NSU , 13
Oldsmobile , 13
Opel , 33010
Peugeot , 9951
Piaggio , 38
Plymouth , 12
Pontiac , 36
Porsche , 210
Proton , 22
Renault , 12169
Rover , 490
Saab , 175
Seat , 2862
Škoda , 1864
Smart , 829
Spyker , 3
Ssangyong , 154
Subaru , 74
Suzuki , 694
Talbot , 8
Tata , 45
Toyota , 1240
Trabant , 8
Triumph , 6
TVR , 62
UAZ , 7
VW Volkswagen , 104010
Volvo , 1089
Wartburg , 33
Wiesmann , 42
Yugo , 166
Zastava , 206

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

01 Qer 17:47
Linku:
,

VW GOLF GTD

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Qer 09:46
Linku:
,

Golf 7 1.6 TDI BlueMotion 2014 (ME DOGANE ME HOMOL

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Maj 20:42
Linku:
,

Fiat Bravo

500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 23:07
Linku:
,

Urgjent shitet Land Rover Discovery 4

12 000 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:17
Linku:
,

URGJENT-CITROEN C4- EXCLUSIVE FULL. 1 VIT REGJIST.

1 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 16:44 Shitorja ,

Smart 451 Fortwo

3 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:44 Shitorja ,

Citroen C4 2.0 HDI Exclusive

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:44 ,

Audi A3 1.9 TDI Automatik Dogan e Homologim 2011

9 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:44 ,

TIGUAN 2.0 (L) TDI 23/01/2019 Kilometra 20 Mi ✅

2 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:44 Shitorja ,

VW Golf 5 1.9 TDI 77kw 2004

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:44 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:44 Shitorja ,

Fiat Bravo 1.4,16V

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:44 ,

PASSAT B7 2.0 TDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:43 Shitorja ,

Citroen C4 2.0 HDi Exclusive

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:43 ,

☎️BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN��

49 116 515 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:43 ,

Golf 6 Plus 2.0TDI Model 2010 Me Dogan Full Opsion

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:43 ,

Vw ceddy 1.9 sdi i sapo doganuar

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:43 ,

Shitet Golf VII 1.6 Dizell

12 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:43 Shitorja ,

BMW 325d

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:43 Shitorja ,

Golf 6 2.0 TDI DSG

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:43 ,

Frigo&friz-20c VW Caddy Maxi 1.6tdi-2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:43 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:43 ,

Opel astra J 1.4 Turbo

8 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:43 ,

Shes wv caddy 2.0Sdi

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:43 Shitorja ,

VW Jetta 2.0 TDI DSG 120.000 km

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:43 ,

☎️BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN��

49 116 515 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:43 ,

Frigo Friz -20c Fiat Doblo Maxi 90 hp-2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:43 ,

VW Golf 6 plus DSG 2.0

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:43 Shitorja ,

Fiat bravo 1.6 MJTD multijet

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:43 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 16:43 ,

Shitet mercedes S 320 cdi automatik v.p 2001

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:43 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 16:43 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN ��

49 116 515 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:43 ,

Bmw 318 dizell

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:43 Shitorja ,

Audi A3 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:43 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:43 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:43 Shitorja ,

RANGE ROVER SPORT 2.7 HSE SPORT NDRRIM ME BAGER

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:43 ,

Mini cooper 1.6

3 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:43 ,

Audi A8 4.2 TDi 2015 Automatik������������

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:43 ,

AUDI A6 3.0 DIZEL S-LINE RKS 1 PRONAR 2 QELSA

6 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:43 ,

BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE N TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:42 ,

Bmw 320 dizell e 90

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:42 Shitorja ,

Mercedes A160 cdi Avantgarde Automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:42 ,

BLEJM VETURA NE TER KOSOVEN TE GJITHA LLOJET

49 116 515 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:42 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET Ne TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 16:42 ,

Mercedes Benz B200 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:42 Shitorja ,

Opel Corsa 1.3 cdti Edition

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:42 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.

Në fillim