Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shitet gjeli | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shitet gjeli,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet gjeli Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

16 Mar 22:22 Kafshë në fermë , Prishtinë

Shitet gjeli

25 EUR

27 Shk 22:06 Kafshë në fermë , Prishtinë

Shitet gjeli

08 Shk 10:55 Banesa , Prishtinë

SHITET VILË NË FUSHË-KRUJE

150 000 EUR

Numri i dhomave: 6
06 Shk 18:55 Kafshë në fermë , Malishevë

shitet gjeli

55 EUR

31 Jan 21:08 Kafshë shtëpiake Shpendë , Vushtrri

Shitet Gjeli

50 EUR

26 Jan 02:20 Kafshë shtëpiake Shpendë , Vushtrri

pula

1 EUR

14 Jan 00:03 Kafshë shtëpiake Shpendë , Prishtinë

Shitet Gjeli

20 EUR

11 Jan 14:51 Të tjera , Vushtrri

Shitet gjeli amrok

20 EUR

18 Dhj 13:57 Kafshë në fermë , Drenas

Shitet Gjeli

29 Gush 15:28 Kafshë në fermë , Kaçanik

amrok

25 EUR

06 Gush 16:00 Kafshë në fermë , Vushtrri

Gjel kendimgjate

25 Korr 18:56 Kafshë në fermë , Drenas

Shitet Gjeli

27 Qer 12:43 Kafshë në fermë , Mitrovicë

Shit gjeli

30 EUR

23 Qer 15:20 Kafshë në fermë , Vushtrri

Gjel kendimgjate

23 Qer 01:16 Kafshë në fermë , Burim

shitet gjeli

30 EUR

21 Qer 19:40 Kafshë në fermë , Ferizaj

Shitët Gjeli..

27 Pri 12:59 Kafshë në fermë , Vushtrri

Gjel kendimgjate

24 Pri 18:28 Kafshë në fermë , Burim

Gjel Wiandote

35 EUR

01 Pri 23:23 Kafshë në fermë , Burim

Shitet

09 Mar 06:55 Kafshë në fermë , Klinë

Shitet gjeli amrok

28 Shk 18:22 Kafshë në fermë , Skenderaj

Shitet gjeli

24 Shk 16:16 Kafshë në fermë , Therandë

Shitet gjeli

30 EUR

22 Shk 21:12 Kafshë në fermë , Klinë

Shes gjelin amrok

22 Shk 21:12 Kafshë në fermë , Klinë

Shes gjelin new emshir

17 Shk 20:38 Kafshë në fermë , Deçan

Shitet gjeli australop

30 Jan 20:07 Kafshë në fermë , Mitrovicë

shitet gjeli

50 EUR

27 Jan 19:35 Kafshë shtëpiake Të tjera , Skenderaj

Shitet Gjeli Shum i Mir

1 EUR

26 Jan 17:53 Kafshë shtëpiake Shpendë , Viti

Shes gjelin

15 Jan 03:19 Të tjera , Burim

shitet gjeli

45 EUR

15 Jan 03:19 Të tjera , Burim

shitet gjeli

45 EUR

07 Jan 15:35 Të tjera , Burim

shitet gjeli

40 EUR

27 Dhj 17:53 Kafshë në fermë , Besianë

Gjeli

25 Dhj 18:58 Kafshë në fermë , Gjilan

Shitet gjeli

35 EUR

20 Dhj 09:41 Kafshë në fermë , Vushtrri

Gjel

25 EUR

20 Dhj 09:33 Kafshë në fermë , Vushtrri

Gjel gjela

25 EUR

02 Nën 07:30 Kafshë në fermë , Lipjan

Gjeli

1 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shitet gjeli | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione