Gjakovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 19:10
Linku:
,

VW Crafter 2015 2.0 MAXI

Histora e veturës

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Dje 22:00 Shitorja ,

Smart 1000 cc

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:57 ,

Shtepi

Numri i dhomave: 3,5
Dje 20:35 ,

Opel corsa regj 15 06 2022

Histora e veturës

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:15 ,

AUTO.24.BLEJM VETURA ME DEFEKT PA DOGAN VW BMW AUDI

Histora e veturës

49 300 273 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:03 ,

Shtepia ne shitje

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 19:23 ,

Shitet Frontera

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:14 ,

Opel movano 2.5

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:14 ,

VW TOURAN 1.6 TDI

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:12 ,

Shtëpia në bllok të ri, afër Sh.F."F.Agani"

130 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Dje 19:10
Linku:
,

VW Crafter 2015 2.0 MAXI

Histora e veturës

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:58 ,

VW SCIROCCO 1.6 B

Histora e veturës

3 333 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:57 ,

OPEL ASTRA 1.8 BENZIN

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:57 ,

KIA CARNIVAL 2.9 DIZEL

Histora e veturës

1 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:56 ,

OPEL ISIGNIA 2.0 DIZEL

Histora e veturës

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:55 ,

VW BEETLE 1.9 TDI

Histora e veturës

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:54 ,

AUDI A 6 TDI 2.5

Histora e veturës

3 000 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:54 ,

MERCEDES GLK 220 CDI

Histora e veturës

9 550 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:53 ,

VW BORA 1.9 TDI 4 MOTION

Histora e veturës

5 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:52 ,

FORD COURIER 1.8 DIZEL

Histora e veturës

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:52 ,

VW TOURAN 2.0 DSG CROSS

Histora e veturës

8 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:51 ,

OPEL ASTRA 1.8 B AUTOMATIC

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione