Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Kia | Rio

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Kia Rio | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

09 Mar 09:44 Vetura , Prishtinë

Kia Rio

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 09:32 Vetura , Prishtinë

Kia Rio

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Shk 18:37 Vetura , Mitrovicë

Kia rio

1 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Nën 00:01 Vetura , Ferizaj

Kia Rio

7 450 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
10 Nën 09:50 Vetura , Mitrovicë

Kia Rio 2004

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Tet 07:58 Vetura , Pejë

Kia Rio

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 00:50 Vetura , Ferizaj

Kia Rio

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
23 Gush 17:32 Vetura , Dragash

KIA RIO

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Gush 20:26 Vetura , Prishtinë

Kia Rio

1 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Gush 22:45 Vetura , Prishtinë

Kia Rio

1 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Korr 10:12 Vetura , Prishtinë

Kia Rio

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Qer 16:24 Vetura , Prizren

KIA Rio 7vite garancion

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Mar 10:26 Vetura , Gjilan

lani

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Mar 23:16 Vetura , Lipjan

Kia Rio 2003 7 muj regjiatrim 1150€

1 150 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Shk 22:18 Vetura , Gjilan

KIA 2021 Rio

9 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Shk 13:23 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Kia Rio

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Shk 03:59 Vetura , Pejë

Shes/Nderroj Kia Rio 1.5 diesel

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Jan 16:13 Vetura , Prishtinë

Shitet

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Jan 20:38 Vetura , Gjilan

KIA 2021

11 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Jan 16:11 Vetura , Prishtinë

SHITET KIA RIO 1.4 DIESEL

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Dhj 07:44 Vetura , Gjilan

Shitet Vetura

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Dhj 13:39 Vetura , Gjilan

Vetura ne shitje

15 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Nën 15:46 Vetura , Prishtinë

Kia Rio

12 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Tet 20:52 Vetura , Prishtinë

Veture KIA RIO ne shitje

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Sht 19:39 Vetura , Ferizaj

Shitet Kia Rio LS

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Gush 13:02 Vetura , Prishtinë

KIA RIO ‘08 i blere 00 vetem nje pronar

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Gush 12:42 Vetura , Prishtinë

Shitet Vetura qe eshte vozite me vetem nje pronar

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Maj 16:53 Vetura , Prishtinë

Shes Kia Rio 2012 1.4 dizell 92000 km

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
10 Jan 23:39 Vetura , Rahovec

Shitet Vetura Kia - Rio 1.3 Benzis

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Nën 10:03 Vetura , Gjakovë

KIA RIO 1.5 Diesel 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Nën 14:32 Vetura , Deçan

Kia rio

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Sht 08:49 Vetura , Viti

kia rio 1.3 benxin

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Sht 08:48 Vetura , Gjilan

kia rio 1.3 benxin 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Sht 08:47 Vetura , Ferizaj

kia rio 1.3 benxin 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Sht 13:29 Vetura , Prishtinë

Shes Kia Rio 2012

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
29 Maj 02:53 Vetura , Prishtinë

Kia rio 1.2 benzin 2014

4 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Maj 09:39 Vetura , Lipjan

KIA RIO 1.4b-2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Jan 08:59 Vetura , Prishtinë

Kia Rio 1.4 Diesel

5 800 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Nën 17:14 Vetura , Fushë Kosovë

Kia Rio

3 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Nën 10:38 Vetura , Prishtinë

Kia Rio 2019

12 290 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Nën 10:38 Vetura , Prishtinë

Kia Ceed 2019

14 990 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Nën 11:07 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet kia rio 2014

5 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Nën 19:20 Vetura , Prishtinë

Shes Kia Rio

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
09 Sht 10:42 Vetura , Gjilan

Vetur e vogel

5 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Qer 20:38 Vetura , Lipjan

Kia Rio 1.3 B 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 15:19 Vetura , Fushë Kosovë

Shes

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Mar 09:55 Vetura , Prishtinë

KIA RIO

11 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Mar 12:27 Vetura , Prishtinë

Kia stonic

14 990 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Mar 16:25 Vetura , Gjilan

Shitet vetura Kia crdi

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 17:13 Vetura , Fushë Kosovë

Shes Kia Rio

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Kia Rio | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione