Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Nissan | X-Trail

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Nissan X-Trail | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:14 ,

Nissan x-trail

42 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 22:14 ,

Nissan X-Trail 2.0dci Facelift Rks 1viti te plot

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Maj 21:14 ,

Nissan X-trail 2.2 dci Diesel

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 18:04 ,

Nissan X-trail 2.2Di 4X4 2002 RKS I

5 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Maj 13:59 ,

Nisan x-trail dizell PA DOGAN

2 250 EUR

14 Maj 21:32 ,

Nissan xtrail 2.2 diesel

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 21:57 ,

PJES NISSAN PATHFINDER-NAVARA-X-TRAIL 2007

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Maj 21:53 ,

PJESE PËR NISAN X TRAEL 2.0 -2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Pri 03:28 ,

Nissan x trial 2.2 diesel. Mundesi ndrrimi

4 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Pri 11:36 ,

Nissan X-Trail Për pjesë

Viti: 2002
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
13 Pri 17:47 ,

Shes

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Pri 23:11 ,

Nisan X-Trail Dizel 2.2

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 14:13 ,

Shitet nisani

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Mar 22:52 ,

Nissan X-Trail

6 660 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
15 Mar 22:20 ,

Nissan x trail matorri defekt

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 00:40 ,

Nisan x trail disel

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 16:30 ,

Nissan X-Trail 2.0 2018

30 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
26 Jan 18:22 ,

Nissan X Trail 2.2 diesel 4x4

4 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Jan 08:41 ,

NISSAN XTRAIL

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Jan 01:04 ,

Nisan

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 12:56 ,

Nissan x tail

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Dhj 21:31 ,

NISSAN 4X4 XTRAIL

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 15:52 ,

i shtur

4 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Dhj 18:03 ,

Nissan X trail

6 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Dhj 12:04 ,

Shitet vetura - NISSAN-X-TRAIL- Platinum

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 22:20 ,

Shitet Nissan X-trail viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 16:47 ,

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 18:46 ,

Nissan x-trail 4x4 , 2.2 dizel

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 15:52 ,

Nissan X-Trail 2.0 TDCI Automatik 1vit RKS 2007

4 900 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 13:09 ,

X-trail

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 09:03 ,

nissan

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 15:38 ,

NISSAN X-TRAIL

4 499 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Gush 04:58 ,

Per ndrrim me banes ne Gjilan, plus € shtes

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
12 Gush 13:04 ,

Shes Nissan X-Trail me targa angleze

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Gush 02:25 ,

Nisan

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Korr 00:33 ,

nissan x-trail 4x4

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Korr 19:03 ,

Shitet vetura Nissan

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 15:02 ,

NISAN X TERRA 4.0 BENZIN VITI Prodhimit 2005

8 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Qer 22:26 ,

Nissan X Trail 2.2

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 23:22 ,

Shes

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Maj 18:16 ,

Nissan x treil

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Mar 22:57 ,

Nisan X-Trail 2.2Dizell 4X4-Rks 10Muj-Boj Ndrrim-2002-

4 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Mar 21:06 ,

Shitet nissan X trail 2003 2.2 disel

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 15:09 ,

Nisan x trail pa dogan

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 08:33 ,

Nissan Xtrail

23 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
25 Shk 12:46 ,

Nisan Xtrail 2.2 viti 2004

2 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 12:21 ,

Nisan Xtrail 2.2

2 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Shk 18:16 ,

Shitet nisani 1.1 benzin ne gjendj te mir pa dogan

350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Shk 16:13 ,

Nisan

4 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Shk 17:54 ,

Shitet nissan x-trail 2.2 disel

5 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Nissan X-Trail | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione