Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Citroën Nemo Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Citroën Nemo | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 09:59 Vetura , Ferizaj

shes citroen nemo 1.4 hdi 2008

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:00 Vetura , Lipjan

Citroën Nemo 1.4HDI 2012 me klim

3 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 10:06 Vetura , Lipjan

CITROEN NEMO AUTOMATIK 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Nën 08:10 Vetura , Ferizaj

Citroen Nemo Automatik 1.6 dizell 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Nën 17:42 Vetura , Prishtinë

Citroen 1.4 hdi

4 321 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Tet 22:37 Vetura , Gjilan

Shes apo ndrroi dhe shtoi pare per naj veture!

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Sht 15:42 Vetura , Prishtinë

Shitet Pikapi Citroën diesel

5 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
05 Gush 22:40 Vetura , Kastriot

Citroën nemo 1.4 Dizel 2014 me klim

37 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 22:19 Vetura , Kastriot

Citroën nemo 1.4 Dizel me klim

37 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 06:40 Vetura , Besianë

Shes Citroën Nemo me Klim

2 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Korr 13:55 Vetura , Besianë

Shes Citroën Nemo me Klim

3 150 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Korr 11:48 Vetura , Prishtinë

Citroen Nemo 1.4 hdi

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Korr 14:47 Vetura , Prishtinë

Citroen Nemo 1.4 Hdi

04 Korr 19:52 Vetura , Ferizaj

Citroen Nemo 2011 RKS super gjendje

03 Korr 17:21 Vetura , Ferizaj

Citroen Nemo 2011 RKS super gjendje

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Qer 10:46 Vetura , Prishtinë

Shitet citroen nemo

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 14:10 Vetura , Gjakovë

Citroen Nemo ne gjendje te rregull

6 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Qer 08:07 Vetura , Ferizaj

Citroen Nemo 2011 RKS super gjendje

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Qer 10:58 Vetura , Prizren

Citroen Memo i Shitur

1 EUR Price Reduced

28 Pri 10:33 Vetura , Kastriot

049630400

4 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 19:58 Vetura , Besianë

citroen 1.4 hdi viti 2009

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 22:21 Vetura , Gjakovë

Citroën Nemo 1.3 Diesel 2016

7 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Pri 22:44 Vetura , Shtërpcë

Citroen Nemo 1.4hdi

3 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Pri 21:55 Vetura , Fushë Kosovë

Citroen Nemo 1.4 Dizel 2009

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Pri 12:37 Vetura , Ferizaj

Citroen Nemo 1.4

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Mar 13:08 Vetura , Prishtinë

Shiten Citroen nemo

2 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Mar 10:57 Vetura , Rahovec

Shes veturen

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 12:12 Vetura , Prishtinë

CITROEN NEMO 1.3JTD ME KLIM

3 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Jan 21:59 Vetura , Ferizaj

Citroen nemo pikap 157 mij km

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Jan 14:09 Vetura , Ferizaj

SHITET PIKAPI CITROEN NEMO 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 18:32 Vetura , Gjilan

shitet

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Nën 18:18 Vetura , Gjilan

shitet

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Tet 20:29 Vetura , Prishtinë

Citroen Nemo

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Tet 08:27 Vetura , Rahovec

Shes Cotroen

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Tet 22:26 Vetura , Prishtinë

Citroen nemo

4 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Tet 23:27 Vetura , Prishtinë

Citroen nemo 1.3 automatik

4 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Sht 17:30 Vetura , Ferizaj

Citroen Nemo 1.4

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Gush 13:44 Vetura , Gjakovë

Citrroen nemo pikap

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Korr 21:37 Vetura , Kaçanik

Shitet ose ndrrohet

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Qer 11:36 Vetura , Prizren

Pikap citroen nemo

3 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
23 Qer 23:02 Vetura , Ferizaj

Citroen Nemi 1.4 Disel, 2010, Pick Up

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Qer 22:18 Vetura , Prishtinë

Citroen Nemo Pick up 2010 1.4 Disel

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Qer 16:22 Vetura , Prishtinë

citroen nemo

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Qer 15:10 Vetura , Prishtinë

Shitet

2 000 EUR

25 Maj 21:37 Vetura , Prishtinë

Citroen Nemo

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Maj 12:44 Vetura , Gjilan

Citroen Nemo 2009 1.4 Diesel me dogan

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Pri 17:46 Vetura , Drenas

Shitet Citoën Nemo

3 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 09:30 Vetura , Viti

Shes Citroen Nemo 1.4 HDI

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Pri 10:45 Vetura , Prishtinë

Nemo 1.4 hdi klima automatik

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Mar 12:53 Vetura , Prizren

Citroen nemo 1.4 hdi viti 2009 pikap

2 900 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Citroën Nemo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione