Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Land Rover | Range Rover Evoque

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Land Rover Range Rover Evoque | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 19:02 ,

RangeRover Evoque 2.2Sd4 Dynamic 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:51 ,

Range Rover Evoque

22 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 14:55 ,

Range Rover Evoque 2012

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Maj 07:59 ,

Range Rover

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Maj 16:09 ,

RANGE ROVER EVOQUE FULL EXTRA !!!

19 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 10:06 Shitorja ,

Range Rover EVOQUE dynamic 190 ps

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Maj 12:59 ,

Range Rover Evoque FULL EXTRA !!!

19 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 10:56 ,

Range Rover Evoque 2.2 9Tronic

2 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Pri 22:07 ,

Range Rover Evoque 2.2 SD4

17 500 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Pri 12:00 ,

range rover evoque

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Pri 12:00 ,

range rover evoque

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Pri 23:41 ,

range rover evoque

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Pri 09:10 ,

RANGE ROVER EVOQUE DYNAMIC 2.2 TD4 2013 I DOGANUAR FULL OPSI

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 13:31 ,

RANGE ROVER EVOQUE 2.2 SD4

25 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Pri 13:03 ,

Range Rover Evoque TD4 RR 2015

18 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Pri 18:38 ,

Range Rover Evoque

23 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Pri 12:42 ,

Land Rover Range Rover dizel

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
31 Mar 16:16 ,

RANGE ROVER EVOQUE 2.2 SD4

25 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Mar 11:34 ,

Range Rover Evoque

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Mar 07:18 ,

Range Rover Evoque SD4 2.2 Diesel Automatik 92.000km

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
16 Mar 14:53 ,

range rover evoque 2.2 diesel

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Shk 11:23 ,

Shitet vetura RANGE ROVER EVOQUE 27500

27 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
08 Shk 11:53 ,

Range Rover Evoque 2.2 SD4

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Shk 15:17 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLONI ERDI

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Shk 13:29 ,

Range Rover Evoque

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Jan 17:54 ,

land rover rang evouqe 2.0 d4

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Jan 20:39 ,

U shit flm merrjep Rang Rover Evocue 2.2

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 09:00 ,

RANGE ROVER EVOQUE DYNAMIC 2.2 TD4 2013 I DOGANUAR FULL OPSO

18 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Dhj 16:10 ,

Rangrover evoque 2.2sd4

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 17:21 ,

SHITET RANGE ROVER EVOQUE 2.2 DIESEL

27 000 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
27 Nën 16:35 ,

Land Rover Range Rover Evoque 2.2 ED4 Pure

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Nën 11:00 ,

Range Rover Evoque Full Extra

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Nën 19:04 ,

Range Rover Evoquenë Shitje Pa Doganë

18 750 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Sht 13:25 ,

Range Rover Evoque 2.2 SD4 ne rks

19 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Sht 23:13 ,

Range Rover Evoque 2.2

20 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Gush 13:28 ,

shes Ndrroj Rang Rover Evouqe 2014 115 mi km

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Korr 19:27 ,

Shes Ndrroj Rang Rover Evouqe 2014 115 mi km

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Korr 07:08 ,

Shitet range rover evoque panoram

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Korr 22:08 ,

SHITET RANGE ROVER EVOQUE

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
01 Korr 18:20 ,

range rover evoque 2.2 pa dogan

18 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Qer 11:16 ,

SERVISI I LlUPAVE

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Qer 18:24 ,

Shes reng rover

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Mar 19:37 ,

Rang Rover Evoque

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Mar 23:32 ,

Rang Rover évoque

18 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Shk 19:46 ,

Range Rover 2.5 Dizel

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 14:29 ,

Rang-Rover Evoque 2.2 Diesel Automatik me Dogan

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
11 Shk 12:26 ,

pjes landrover

Viti: 2007
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
10 Shk 21:07 ,

pjes

Viti: 2017
Kilometrazha: 45 000 - 49 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Land Rover Range Rover Evoque | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione